Biznes üçün

GirişQeydiyyat

  • 15
  • 0

+994 55 228 68 xx

Kupça (Çıxarış)

Zaqatala

Balaken rayonu,Katex kendi,Esas yolun ustunde 35 sot erazi satiram.ici de tikiliside var(kohne tikilidi)Böyük həyət sahəsi və köhnə tikili ilə torpaq sahəsi

- Ümumi təyinatlı geniş torpaq sahəsi
- Həyətdə müxtəlif meyvə və bəzək ağacları, kolluqlar
- Açıq, düz relyef – landşaft, bağ və istirahət zonası yaratmaq üçün əlverişli
- Sahənin dörd tərəfi hasarla əhatələnib
- İçəridə köhnə kərpic/daş tikili mövcuddur (bərpa və ya yenidənqurma üçün potensial)
- Sakit, yaşıllıq içində yerləşmə
- Geniş giriş-çıxış və texnika üçün rahat hərəkət imkanı

İstənilən layihə üçün uyğun: bağ evi, ailəvi istirahət məkanı, kiçik təsərrüfat və ya landşaft bağçılığı. Ağaclıq sayəsində məkan ilboyu kölgəli və sərin olur. Şəxsi fantaziyanıza uyğun abadlaşdırma üçün geniş imkanlar təqdim edir.

Yaradılma vaxtı: 22.03.2026
Yenilənmə tarixi: 17.04.2026
ID 109909927

Dostlarla paylaş

38 000 USD

+994 55 228 68 xx

Oxşarlara baxın

  • 235 sot, Kənd təsərrüfatı, Barter mümkündür, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport
    235 sot, Kənd təsərrüfatı, Barter mümkündür, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport
      VIP

    55 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    235 sot, Kənd təsərrüfatı, Barter mümkündür, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport

    🌾 Xaçmazda Gəlirli Layihələr Üçün Təcili Torpaq Sahəsi Satılır! Xaçmaz rayonunun Çaxmaqlı kəndində, ümumi sahəsi 2.3530 ha olan kənd təsərrüfatı təyinatlı torpaq sahəsi satışa çıxarılıb. Sahə gələc...
  • 270 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
    270 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
      VIP

    135 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    270 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)

    Xaçmaz rəhimoba kəndi 2 hektar 70sot 6ilik qilas və şaftalı hazırda meyvəyə oturmuş baq satılır baq 4 terefden tikanlı mefdilnən hasara salınıb.Bağda artizan vurulub 14*10 qöl damlama sistemidir ...
  • 12 sot, Biznes üçün, Kupça (Çıxarış)
    12 sot, Biznes üçün, Kupça (Çıxarış)
      VIP

    180 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    12 sot, Biznes üçün, Kupça (Çıxarış)

    Qəbələnin ən prestijli yerində – Nohurgöl və “Yeddi Gözəl”ə yaxın torpaq sahəsi. - Ümumi sahə: 12 sot - Torpaq hasarlı, darvazalı - Sənəd: Tam qaydasında (Çıxarış/Kuçka) - Lokasiya: “Yeddi Gözəl” ...
  • Biznes üçün, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport
    Biznes üçün, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport
      VIP

    2 500 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    Biznes üçün, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport

    Xızı rayonu, Bakı–Quba yolunun 44km,məsafede, Yaşma qəsəbəsi — ferma və əkinçilik üçün tam hazır kompleks - Ümumi torpaq: 50 hektar (heyvandarlıq, buğda və yonca əkini üçün əlverişli)400 baş xirda...
  • Tikinti, Bələdiyyə
    Tikinti, Bələdiyyə

    45 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    Tikinti, Bələdiyyə

    Torpaq sahəsi – hasarlı, darvazalı - Ümumi təsvir: Həyət daxili tam daş hasarla əhatə olunmuş torpaq sahəsi. Metaldan entrance darvaza mövcuddur. - Ölçü və forma: Uzunsov planlı sahə, dörd tərəfi ...
  • 14 sot, Kənd təsərrüfatı, Bələdiyyə
    14 sot, Kənd təsərrüfatı, Bələdiyyə
      VIP

    11 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    14 sot, Kənd təsərrüfatı, Bələdiyyə

    Torpaq sahəsi – şəhərsalma perspektivli ərazi - Təyinat: fərdi yaşayış və ya kommersiya tikintisi üçün yararlı açıq torpaq sahəsi - Relyef: əsasən düz, yüngül maili; torpaq örtüyü otlaq-çəmən tipl...
  • 5 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
    5 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
      VIP

    75 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    5 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)

    Torpaq sahəsi və tikinti yarımçıq bünövrəsi. 3 sot kupçası var 2 sotu belediye. Qəbələ rayonunda məşhur Qədim Pastar deyilən ərazidə - Həyətyanı sahə: yaşıl örtüklü, müxtəlif kollar və ağaclarla....
  • 5 sot, Kənd təsərrüfatı, Maklerlər narahat etməsin, Bələdiyyə
    5 sot, Kənd təsərrüfatı, Maklerlər narahat etməsin, Bələdiyyə

    11 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    5 sot, Kənd təsərrüfatı, Maklerlər narahat etməsin, Bələdiyyə

    Salamlar Torpağ 5-5 sotdur sotu 2000 Manatdır meyve ağacları ,Tut,Nar,Alma,Əncir,Üzüm,Vişnə,sonra ise Biber,xiyar,pamidor,kişniş,şüyüd, var. xestexanaya fövqaladeyə yağin 5,30,55 nömreli avtobus d...
  • 235 sot, Kənd təsərrüfatı, Barter mümkündür, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport
    235 sot, Kənd təsərrüfatı, Barter mümkündür, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport
      VIP

    55 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    235 sot, Kənd təsərrüfatı, Barter mümkündür, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport

    🌾 Xaçmazda Gəlirli Layihələr Üçün Təcili Torpaq Sahəsi Satılır! Xaçmaz rayonunun Çaxmaqlı kəndində, ümumi sahəsi 2.3530 ha olan kənd təsərrüfatı təyinatlı torpaq sahəsi satışa çıxarılıb. Sahə gələc...
  • 2 sot, Tikinti
    2 sot, Tikinti

    42 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    2 sot, Tikinti

    Abşeron rayonu Mehdabat qəsəbəsi üzü Fatmayi gedende ist petroldan 150m icəridə yoldan 30m məsafədə 2sot fərdi yaşayış torpaq satılır.Her bir tərəfi yaşayış menteqesidir.Su ,işığ ,qaz xətləri yaxın...
  • 3 sot, Kənd təsərrüfatı, Kupça (Çıxarış)
    3 sot, Kənd təsərrüfatı, Kupça (Çıxarış)

    23 999 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    3 sot, Kənd təsərrüfatı, Kupça (Çıxarış)

    Torpağın təyinatının dəyişdirilməsi üçün Prezident fərmanına əsasən Emlak komitəsinə sənədlər təqdim olunub,yaxın vaxtlarda həlli gözlənilir. Saraydan Sumqayıta gedən yoldan 700 metr məsafədə yerlə...
  • 80 sot, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
    80 sot, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)

    150 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    80 sot, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)

    BALAKEN RAYONUNDA MERKEZE 20 DEUQELİK MESAFEDE HEYETYANİ TİROAQ SATLR İCNDE BALACA EVDE VAR.80 SOTDU.KUPCALİDİ.QAZİ İSİGİ SUYU DAİMİDİ.HEM EV TİKMEK UCUN YERİ BOYUKDU.HEMDE KEND TESERFAT MAL QARA B...
  • 1 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
    1 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
      VIP
    68 000 AZN

    57 999 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    1 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)

    Xaçmaz Rəhimova kəndi 1.65 hektar inteniv 4ilik nektarin şaftalı. badam ərik baqı satılır. baq 4 bir yandan tikanlı məfdilə hasarlanıb 10*8 quyu, artizan vurulub və hal hazırda meyvədədir baqda ...
  • 270 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
    270 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
      VIP

    135 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    270 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)

    Xaçmaz rəhimoba kəndi 2 hektar 70sot 6ilik qilas və şaftalı hazırda meyvəyə oturmuş baq satılır baq 4 terefden tikanlı mefdilnən hasara salınıb.Bağda artizan vurulub 14*10 qöl damlama sistemidir ...
  • 12 sot, Tikinti, Barter mümkündür, Kupça (Çıxarış)
    12 sot, Tikinti, Barter mümkündür, Kupça (Çıxarış)

    14 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    12 sot, Tikinti, Barter mümkündür, Kupça (Çıxarış)

    Torpaq sahəsi – yaşayış məhəlləsində, kənd içi yoldan girişli. Xüsusiyyətlər: - Düz relyefli, yaşıllıqla örtülü geniş ərazi - Sahəyə darvazalı giriş - Həyətyanı zonada kollar və meyvə kolları, lan...
  • Tikinti, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport
    Tikinti, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport

    4 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    Tikinti, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış), Texniki pasport

    Atyalinda Qəbələ su anbari və Heydər Əliyev mərkəzinin yaninda 10 sot torpaq satilir.Rahatliqla bolguyə bolunur olcusu 41*24 yol tərəfi 41 metrdi.Minium 2 sot satilir sotu 4000 azn.Unvan xəritədə g...
  • 4 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Müqavilə
    4 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Müqavilə

    20 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    4 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Müqavilə

    Satış üçün torpaq sahəsi.Torpaq Hökmelide Eli markete yaxindi Xocasen binalarına geden yoldan birinci Məhlede yerləşir. - Həyətyanı torpaq sahəsi, daş hasarla tam əhatələnib - Düz relyefli, qaydas...
  • 5 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
    5 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)

    30 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    5 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)

    Torpaq Delmar rezidansa cox yaxindir. Mukemmel yerde yerlesir. Su basan yer deyil qetiyyen. Buzovna cimerliyine piyada 5 deqiqe masinla 2 deqiqelik mesafedir. Buzovna fizioterapiya merkezinin yanin...
  • 10 sot, Tikinti, Kupça (Çıxarış)
    10 sot, Tikinti, Kupça (Çıxarış)

    15 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    10 sot, Tikinti, Kupça (Çıxarış)

    Torpaq sahəsi - Geniş, düz relyefli boş sahə – əkin, bağçılıq və ya fərdi tikinti üçün yararlı. - Yaşıllıqla əhatəli, sakit məhəllə; - Perimetri boyunca hasar qalıqları mövcuddur, giriş tərəfdə d...
  • 3 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Bələdiyyə
    3 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Bələdiyyə

    5 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    3 sot, Tikinti, Mülkiyyətçi, Bələdiyyə

    Torpaq sahəsi - Məhəllə daxilində, fərdi yaşayış evləri ilə əhatəli torpaq. - Dairəvi daş hasarlarla çevrələnmiş məhəllə, torpaq sahəsinin içində əvvəlcədən qazılmış ev bünövrəsi konturları görünü...
  • Tikinti, Kupça (Çıxarış)
    Tikinti, Kupça (Çıxarış)
    10 000 AZN

    2 500 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    Tikinti, Kupça (Çıxarış)

    Satılır: Saray kəndinə məxsus vadam sahəsi Torpaq sahəsi 4 sotu 10.000 • Təyinat: Yaşayış məntəqələrinin torpaqları (fərdi həyət evi tikintisi üçün uyğundur) • Mülkiyyət növü: Xüsusi • Sənədl...
  • 10 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
    10 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)
      VIP

    20 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    10 sot, Kənd təsərrüfatı, Mülkiyyətçi, Kupça (Çıxarış)

    Satılır: meyvə bağlı torpaq sahəsi - Yaşıl, sakit mühitdə yerləşən geniş torpaq sahəsi - Sahədə çoxsaylı yetişmiş meyvə və fındıq kolları, iri kölgəlik ağaclar - Düz relyef: bağçılıq, istirahət gu...
  • 12 sot, Biznes üçün, Kupça (Çıxarış)
    12 sot, Biznes üçün, Kupça (Çıxarış)
      VIP

    180 000 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    12 sot, Biznes üçün, Kupça (Çıxarış)

    Qəbələnin ən prestijli yerində – Nohurgöl və “Yeddi Gözəl”ə yaxın torpaq sahəsi. - Ümumi sahə: 12 sot - Torpaq hasarlı, darvazalı - Sənəd: Tam qaydasında (Çıxarış/Kuçka) - Lokasiya: “Yeddi Gözəl” ...
  • 231 sot, Kənd təsərrüfatı, Kupça (Çıxarış)
    231 sot, Kənd təsərrüfatı, Kupça (Çıxarış)

    26 500 AZN

    Torpaq sahəsi satılır

    231 sot, Kənd təsərrüfatı, Kupça (Çıxarış)

    ⚠️ TƏCİLİ SATILIR – SƏRFƏLİ FÜRSƏT! 🌿 2 hektar 31 sot torpaq sahəsi ✅ Dövlət çıxarışı (kupça) və bütün qanuni sənədləri qaydasındadır. ✅ Suvarma (su) sistemi mövcuddur. ✅ Əkinçilik, bağçılıq və k...