GirişQeydiyyat

SETKAYA MMC

Onlayn

Yoxlanılmayıb

Mesajların 70%-nə cavab verir Adətən bir neçə gün ərzində

Lalafo-da 3.8.2025

SETKAYA MMC, Azərbaycanda müasir sənaye və idman sahələrinə yüksək keyfiyyətli həllər təqdim edən, peşəkar və təcrübəli bir şirkətdir. Setka, süni örtüklər, qazon və süni ot sahələrində müasir texnologiyalardan istifadə edərək mükəmməl məhsul və xidmətlər göstəririk. Türkiyədə uzunmüddətli fəaliyyət göstərən tərəfdaş şirkətimizlə birgə, bu sahədə liderliyimizi möhkəmləndiririk. Bizim peşəkar işçi komandamız hər layihəyə xüsusi diqqətlə yanaşır. Montaj və quraşdırma işlərimizdə peşəkarlığı, dəqiqliyi və keyfiyyəti ön planda tuturuq. İstər açıq, istərsə də qapalı məkanlarda, bütün sahələr üçün uzunmüddətli həllər təqdim edirik. SETKAYA MMC, təcrübəli mütəxəssislərdən ibarət komandası ilə layihələrin hər bir mərhələsində yüksək xidmət göstərərək, müştərilərin məmnuniyyətini daim təmin edir. Logistika və çatdırılma xidmətlərimiz isə müştərilərimizin vaxtına qənaət edərək, məhsullarımızı qısa müddətdə çatdırmağı və quraşdırma prosesini rahatlıqla həyata keçirməyi təmin edir.

  • Aktivdir
  • Deaktiv olundu
  • Qazon Setka(yaşıl hasar) Evinizin və ya obyektinizin həm təhlükəsiz
    Qazon Setka(yaşıl hasar) Evinizin və ya obyektinizin həm təhlükəsiz
    18 AZN

    17 AZN

    Qazon Setka(yaşıl hasar) Evinizin və ya obyektinizin həm təhlükəsiz

    Qazon Setka(yaşıl hasar) Evinizin və ya obyektinizin həm təhlükəsiz, həm də estetik görünməsini istəyirsiniz? SETKAYA MMC olaraq, yüksək keyfiyyətli süni çəpər sistemlərimizlə xidmətinizdəyik! Yaşı...
    25.07.2026
  • Stadion setkası (PVC örtüklü setka) Setkalarımız öz istehsalımızdır və
    Stadion setkası (PVC örtüklü setka) Setkalarımız öz istehsalımızdır və

    5 AZN

    Stadion setkası (PVC örtüklü setka) Setkalarımız öz istehsalımızdır və

    Stadion setkası (PVC örtüklü setka) Setkalarımız öz istehsalımızdır və keyfiyyətinə 100% zəmanət veririk. PVC örtüklü, paslanmaya qarşı sinkli məftillərdən hazırlanır və uzunömürlü istifadəyə uyğun...
    24.07.2026
  • 2 Qat Tikanlı Məftil – Ərazi Müdafiəsinin İdeal Həlli. SETKAYA MMC
    2 Qat Tikanlı Məftil – Ərazi Müdafiəsinin İdeal Həlli. SETKAYA MMC

    22 AZN

    2 Qat Tikanlı Məftil – Ərazi Müdafiəsinin İdeal Həlli. SETKAYA MMC

    2 Qat Tikanlı Məftil – Ərazi Müdafiəsinin İdeal Həlli. SETKAYA MMC tərəfindən istehsal olunan tikanlı məftil, ərazinizin təhlükəsizliyini maksimum səviyyədə təmin edir. Məhsulumuz yüksək keyfiyyətl...
    24.07.2026
  • SETKAYA MMC Türkiyə istehsalı təhlükəsizlik torları ilə etibarlı
    SETKAYA MMC Türkiyə istehsalı təhlükəsizlik torları ilə etibarlı

    17 AZN

    SETKAYA MMC Türkiyə istehsalı təhlükəsizlik torları ilə etibarlı

    SETKAYA MMC Türkiyə istehsalı təhlükəsizlik torları ilə etibarlı qoruma həlli təqdim edir. Torlarımız polyester və polyamid materiallardan hazırlanır, ən çox istifadə olunan ölçü isə 6 mm qalınlıqd...
    24.07.2026
  • Ferma tikintisi sahəsində etibarlı və keyfiyyətli həllər təqdim
    Ferma tikintisi sahəsində etibarlı və keyfiyyətli həllər təqdim

    Razılaşma yolu ilə

    Ferma tikintisi sahəsində etibarlı və keyfiyyətli həllər təqdim

    Ferma tikintisi sahəsində etibarlı və keyfiyyətli həllər təqdim edirik! Setkaya MMC olaraq, müasir və dayanıqlı ferma layihələri həyata keçiririk. Zəngilanda yerləşən DOST Aqroparkının tikintisini ...
    24.07.2026
  • SETKAYA MMC olaraq, sizin üçün açıq və qapalı idman meydançaları
    SETKAYA MMC olaraq, sizin üçün açıq və qapalı idman meydançaları

    Razılaşma yolu ilə

    SETKAYA MMC olaraq, sizin üçün açıq və qapalı idman meydançaları

    SETKAYA MMC olaraq, sizin üçün açıq və qapalı idman meydançaları quraşdıraraq ailəniz və dostlarınızla idman dolu anlar yaşamaq imkanı yaradırıq! Basketbol meydançası – Dostlarınızla rəqabətli oyun...
    09.04.2026
  • Setka(tor, sinklənmiş hörgü setka) SETKAYA MMC olaraq, yüksək
    Setka(tor, sinklənmiş hörgü setka) SETKAYA MMC olaraq, yüksək

    3 AZN

    Setka(tor, sinklənmiş hörgü setka) SETKAYA MMC olaraq, yüksək

    Setka(tor, sinklənmiş hörgü setka) SETKAYA MMC olaraq, yüksək keyfiyyətli sinklənmiş hörgü setkalarını özümüz istehsal edirik. Hörgü prosesimiz xüsusi aparatlarla avtomatik həyata keçirilir – bu da...
    09.04.2026
  • Basketbol səbəti dəsti Basketbol Avadanlıqları – Keyfiyyətli və
    Basketbol səbəti dəsti Basketbol Avadanlıqları – Keyfiyyətli və

    50 AZN

    Basketbol səbəti dəsti Basketbol Avadanlıqları – Keyfiyyətli və

    Basketbol səbəti dəsti Basketbol Avadanlıqları – Keyfiyyətli və Davamlı Həyətyanı sahə, məktəb həyəti, idman zalları və meydançalar üçün basketbol səbətləri və lövhələri təklif edirik. Müxtəlif təl...
    09.04.2026
  • Tros Setkası(raket tutan setka) - “Raket tutan setka” artıq
    Tros Setkası(raket tutan setka) - “Raket tutan setka” artıq

    11 AZN

    Tros Setkası(raket tutan setka) - “Raket tutan setka” artıq

    Tros Setkası(raket tutan setka) - “Raket tutan setka” artıq Azərbaycanda! Adı təsadüfi deyil – möhkəmliyi ilə hər yerdə fərqlənir. ⚙️ Tikinti sahəsində ⚙️ Təhlükəsizlik işlərində ⚙️ Poladdan hazır...
    09.04.2026
  • Tok çoban sistemi Təsərrüfatınızı və mal-qaranızı qoruyaq! Tok çoban
    Tok çoban sistemi Təsərrüfatınızı və mal-qaranızı qoruyaq! Tok çoban

    2 AZN

    Tok çoban sistemi Təsərrüfatınızı və mal-qaranızı qoruyaq! Tok çoban

    Tok çoban sistemi Təsərrüfatınızı və mal-qaranızı qoruyaq! Tok çoban sistemi – təsərrüfat sahənizi, heyvanlarınızı və məhsullarınızı qorumaq üçün ən effektiv və müasir həll yoludur. Yüksək gərginli...
    09.04.2026
  • Süni qazon Süni Qazon – Keyfiyyət və Müxtəlif Ölçülərdə Seçim! Biz
    Süni qazon Süni Qazon – Keyfiyyət və Müxtəlif Ölçülərdə Seçim! Biz

    8 AZN

    Süni qazon Süni Qazon – Keyfiyyət və Müxtəlif Ölçülərdə Seçim! Biz

    Süni qazon Süni Qazon – Keyfiyyət və Müxtəlif Ölçülərdə Seçim! Biz, SETKAYA MMC, yüksək keyfiyyətli süni qazonlarımızı 10, 16, 20, 24, 26, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 mm ölçülərində təklif edirik. Ə...
    09.04.2026
  • İdman oturacağı(tribuna) SETKAYA MMC olaraq tək-tək idman
    İdman oturacağı(tribuna) SETKAYA MMC olaraq tək-tək idman

    25 AZN

    İdman oturacağı(tribuna) SETKAYA MMC olaraq tək-tək idman

    İdman oturacağı(tribuna) SETKAYA MMC olaraq tək-tək idman oturacaqlarından tutmuş, ən müasir idman tribunalarına kimi quraşdırılmasını və satışını edirik. Oturacaqlar komplekt şəkildə olub, arxaya ...
    09.04.2026
  • Futbol Stadionu Tikintisi Açıq və Qapalı idman sahələrinin
    Futbol Stadionu Tikintisi Açıq və Qapalı idman sahələrinin

    Razılaşma yolu ilə

    Futbol Stadionu Tikintisi Açıq və Qapalı idman sahələrinin

    Futbol Stadionu Tikintisi Açıq və Qapalı idman sahələrinin qurulmasında peşəkarlıq və keyfiyyətlə yanınızdayıq! Setkaya MMC olaraq stadionlardan açıq meydançalara qədər hər bir detala xüsusi diqqət...
    09.04.2026
  • Basketbol Meydanları – İdmanın Ritmini Hiss Et! SETKAYA MMC basketbol
    Basketbol Meydanları – İdmanın Ritmini Hiss Et! SETKAYA MMC basketbol

    Razılaşma yolu ilə

    Basketbol Meydanları – İdmanın Ritmini Hiss Et! SETKAYA MMC basketbol

    Basketbol Meydanları – İdmanın Ritmini Hiss Et! SETKAYA MMC basketbol meydanlarının tikintisində qabaqcıl texnologiyalardan və yüksək keyfiyyətli materiallardan istifadə edərək, təhlükəsiz və funks...
    09.04.2026