Biznes üçün

GirişQeydiyyat

  • 1
  • 0

+994 55 618 10 xx

Künc divan - Qiymət: 250 AZN - 1 tərəfi açılır, bazalı model - 2

Sumqayıt

Künc divan

- Qiymət: 250 AZN
- 1 tərəfi açılır, bazalı model
- 2 aylıq divandır
- Çatdırılma pulsuzdur (Raya)

Rahat oturuş üçün yumşaq yastıqlar, L formalı dizayn, məkana uyğun kompakt ölçü. Müasir üslubda parça üzlüklə. Yataq funksiyası sayəsində qonaqlar üçün əlavə yer yaradır; bazasında yorğan-döşək və digər əşyalar üçün geniş saxlama hissəsi var. Rəngi neytral tonlarda olub müxtəlif interyerlərlə uyğunlaşır.

Yaradılma vaxtı: 22.09.2026
Yenilənmə tarixi: 22.09.2026
ID 116602442

Dostlarla paylaş

250 AZN

+994 55 618 10 xx

Oxşarlara baxın

  • Resulzade qesebesi Baksol Künc divan – çevrilən mexanizmlə - Rəng
    Resulzade qesebesi Baksol Künc divan – çevrilən mexanizmlə - Rəng
      VIP
    200 AZN

    170 AZN

    Divanlar

    Resulzade qesebesi Baksol Künc divan – çevrilən mexanizmlə - Rəng

    Resulzade qesebesi Baksol Künc divan – çevrilən mexanizmlə - Rəng: açıq boz (neytral ton, istənilən interyerə uyğun) - Künc forması, sağ tərəfli qol dayağı ilə - Yatacaq funksiyası: ön hissə dartı...
  • Divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Ödənişli çatdırılma
    Divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Ödənişli çatdırılma
      VIP
    350 AZN

    330 AZN

    Divanlar

    Divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Ödənişli çatdırılma

    Topdan künc divanlar ​istehsalçıdan künc divanlar ​mebel sexindən künc divanlar ​modern künc divanlar ​loft künc divanlar ​klassik künc divanlar ​avangard künc divanlar ​türk künc divanları (keyf...
  • Künc divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Şəhərdaxili pulsuz çatdırılma
    Künc divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Şəhərdaxili pulsuz çatdırılma
      VIP
    350 AZN

    330 AZN

    Divanlar

    Künc divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Şəhərdaxili pulsuz çatdırılma

    Topdan künc divanlar ​istehsalçıdan künc divanlar ​mebel fabriknden künc divanlar ​modern künc divanlar ​loft künc divanlar ​klassik künc divanlar ​avangard künc divanlar ​türk künc divanları (ke...
  • Divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Rayonlara çatdırılma
    Divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Rayonlara çatdırılma
      VIP
    189 AZN

    139 AZN

    Divanlar

    Divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Rayonlara çatdırılma

    Açılan, bazalı divan ferqli cesidde ve qiymetde divanlar qiymetler uzerlerinde qeyd olunub - Ölçü: 2muzunluq - Qupka sıxlığı: 22-lik - Rənglər: boz/qaranın kombinasiyası və bənövşəyi/qaranın kom...
  • Divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Ödənişli çatdırılma
    Divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Ödənişli çatdırılma
      VIP
    350 AZN

    330 AZN

    Divanlar

    Divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Ödənişli çatdırılma

    Topdan künc divanlar ​istehsalçıdan künc divanlar ​mebel sexindən künc divanlar ​modern künc divanlar ​loft künc divanlar ​klassik künc divanlar ​avangard künc divanlar ​türk künc divanları (keyf...
  • Resulzade qesebesi Baksol Künc divan – çevrilən mexanizmlə - Rəng
    Resulzade qesebesi Baksol Künc divan – çevrilən mexanizmlə - Rəng
      VIP
    200 AZN

    170 AZN

    Divanlar

    Resulzade qesebesi Baksol Künc divan – çevrilən mexanizmlə - Rəng

    Resulzade qesebesi Baksol Künc divan – çevrilən mexanizmlə - Rəng: açıq boz (neytral ton, istənilən interyerə uyğun) - Künc forması, sağ tərəfli qol dayağı ilə - Yatacaq funksiyası: ön hissə dartı...
  • Künc divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Nabuk, Şəhərdaxili pulsuz çatdırılma
    Künc divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Nabuk, Şəhərdaxili pulsuz çatdırılma

    1 649 AZN

    Divanlar

    Künc divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Nabuk, Şəhərdaxili pulsuz çatdırılma

    ✨ Kaşmir Künc Divan – Həm Komfortlu, Həm Funksional! Evinizə rəng qatacaq, yüksək keyfiyyətli və müasir dizaynlı Kaşmir künc divanı artıq satışda! Tamamilə yeni məhsuldur və hər bir detalı rahatlı...
  • Mətbəx üçün künc divan – 170×120 sm - Kompakt L formalı dizayn, kiçik
    Mətbəx üçün künc divan – 170×120 sm - Kompakt L formalı dizayn, kiçik

    180 AZN

    Divanlar

    Mətbəx üçün künc divan – 170×120 sm - Kompakt L formalı dizayn, kiçik

    Mətbəx üçün künc divan – 170×120 sm - Kompakt L formalı dizayn, kiçik mətbəx və yemək zonaları üçün əlverişlidir - Yumşaq, rahat oturacaq və söykənəcək, vertikal tikiş detalları ilə - Açılan mexan...
  • Divan-kravat, İşlənmiş, Açılmayan, Bazalı, Parça
    Divan-kravat, İşlənmiş, Açılmayan, Bazalı, Parça
      VIP
    225 AZN

    190 AZN

    Divanlar

    Divan-kravat, İşlənmiş, Açılmayan, Bazalı, Parça

    Her ikisi birlikde 190 Bakı daxili catdırılma biz terefden Bej rəng palitrasında yumşaq künc divan - Modul konstruksiya: 3 hissədən ibarət künc/divan kombinasiyası. Hissələr ayrıca yerləşdirilə...
  • Künc divanı – L şəkilli, açılıb-bağlanan saxlama bölməli - Model: L
    Künc divanı – L şəkilli, açılıb-bağlanan saxlama bölməli - Model: L
    800 AZN

    700 AZN

    Divanlar

    Künc divanı – L şəkilli, açılıb-bağlanan saxlama bölməli - Model: L

    Künc divanı – L şəkilli, açılıb-bağlanan saxlama bölməli - Model: L formalı künc divanı - Rəng: Açıq boz (neytral ton, müxtəlif interyerlərlə uyğundur) - Parça: Yumşaq toxumalı, rahat oturma səthi...
  • Mətbəx divanı – L‑şəkilli künc model - Ölçülər: 170 × 120 sm -
    Mətbəx divanı – L‑şəkilli künc model - Ölçülər: 170 × 120 sm -

    210 AZN

    Divanlar

    Mətbəx divanı – L‑şəkilli künc model - Ölçülər: 170 × 120 sm -

    Mətbəx divanı – L‑şəkilli künc model - Ölçülər: 170 × 120 sm - Mexanizm: Açılan mexanizm (əlavə +30 ₼) - Rəng seçimi: Mümkündür - Çatdırılma: Mərkəz daxil pulsuz Təsvir: - Kompakt L-künc quruluşu...
  • Künc divan – Kod: 5321 - Ölçülər: 240 × 150 sm - Mexanizm: Açılan
    Künc divan – Kod: 5321 - Ölçülər: 240 × 150 sm - Mexanizm: Açılan

    310 AZN

    Divanlar

    Künc divan – Kod: 5321 - Ölçülər: 240 × 150 sm - Mexanizm: Açılan

    Künc divan – Kod: 5321 - Ölçülər: 240 × 150 sm - Mexanizm: Açılan, bazalı - Komplekt: 2 ədəd başlıq (yastıq) hədiyyə - Rəng seçimi: mümkündür - Çatdırılma: Bakı şəhəri mərkəzi ünvanlara pulsuz; di...
  • Künc divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Şəhərdaxili pulsuz çatdırılma
    Künc divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Şəhərdaxili pulsuz çatdırılma
      VIP

    450 AZN

    Divanlar

    Künc divan, Yeni, Açılan, Bazalı, Parça, Şəhərdaxili pulsuz çatdırılma

    Topdan künc divanlar ​istehsalçıdan künc divanlar ​mebel fabriknden künc divanlar ​modern künc divanlar ​loft künc divanlar ​klassik künc divanlar ​avangard künc divanlar ​türk künc divanları (k...
  • Künc divan – yaşıl rəng çalarlarında, müasir dizayn. - L‑şəkilli
    Künc divan – yaşıl rəng çalarlarında, müasir dizayn. - L‑şəkilli

    799 AZN

    Divanlar

    Künc divan – yaşıl rəng çalarlarında, müasir dizayn. - L‑şəkilli

    Künc divan – yaşıl rəng çalarlarında, müasir dizayn. - L‑şəkilli konstruksiya, hər iki tərəfdə qol dayaqları. - Alt hissədə gizli saxlama bölməsi; oturacaq hissəsi yuxarı qalxaraq asanlıqla açı...
  • Künc divan – La Mini - Ölçülər: 240 × 150 sm - Mexanizm: açılan
    Künc divan – La Mini - Ölçülər: 240 × 150 sm - Mexanizm: açılan

    310 AZN

    Divanlar

    Künc divan – La Mini - Ölçülər: 240 × 150 sm - Mexanizm: açılan

    Künc divan – La Mini - Ölçülər: 240 × 150 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq və anbar funksiyalı) - Yasdıq: 2 ədəd hədiyyə - Rəng seçimi: mümkündür - Çatdırılma: mərkəz daxil pulsuz - Qiymət: 31...
  • Künc divan – 318×225 sm - L‑şəkilli, müasir dizaynlı künc divan -
    Künc divan – 318×225 sm - L‑şəkilli, müasir dizaynlı künc divan -

    799 AZN

    Divanlar

    Künc divan – 318×225 sm - L‑şəkilli, müasir dizaynlı künc divan -

    Künc divan – 318×225 sm - L‑şəkilli, müasir dizaynlı künc divan - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyası və əlavə saxlama yeri) - Rəng seçimi: mümkün - Yastıqlar: hədiyyə - Çatdırılma: mərkəz ...
  • XMD Mebel künc divan – rahatlıq və funksionallıq bir arada. - Rəng
    XMD Mebel künc divan – rahatlıq və funksionallıq bir arada. - Rəng

    770 AZN

    Divanlar

    XMD Mebel künc divan – rahatlıq və funksionallıq bir arada. - Rəng

    XMD Mebel künc divan – rahatlıq və funksionallıq bir arada. - Rəng seçimi mövcuddur (bir neçə fərqli ton). - Kitab kimi açılan bazalı mexanizm – əlavə saxlama yeri. - 28 sıxlıq qupka ilə – oturaca...
  • Künc divan – 240×150 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyası
    Künc divan – 240×150 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyası

    310 AZN

    Divanlar

    Künc divan – 240×150 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyası

    Künc divan – 240×150 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyası və saxlama yeri) - Yastıqlar: 2 ədəd hədiyyə - Rəng seçimi: mümkündür - Çatdırılma: Bakı şəhəri mərkəzi ünvanlara pulsuz, digər...
  • Künc divan – 240×150 sm - Açılan, bazalı mexanizm: gündəlik
    Künc divan – 240×150 sm - Açılan, bazalı mexanizm: gündəlik

    310 AZN

    Divanlar

    Künc divan – 240×150 sm - Açılan, bazalı mexanizm: gündəlik

    Künc divan – 240×150 sm - Açılan, bazalı mexanizm: gündəlik istifadədə rahat, yataq funksiyası və geniş saxlançalı baza - 2 ədəd yastıq hədiə - Rəng seçimi mümkündür - Bakı şəhəri mərkəzi ünvanlar...
  • Künc divan – 240×150 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyalı
    Künc divan – 240×150 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyalı

    310 AZN

    Divanlar

    Künc divan – 240×150 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyalı

    Künc divan – 240×150 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyalı, alt hissə saxlanclıdır) - Yastıqlar: 2 ədəd hədiyyə - Parça/rəng seçimi: mümkündür - Üst oturacaq və söykənəcəkdə düyməli-kapi...
  • Künc Divan – 200×200 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyası
    Künc Divan – 200×200 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyası

    360 AZN

    Divanlar

    Künc Divan – 200×200 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyası

    Künc Divan – 200×200 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (yataq funksiyası və alt hissədə saxlama yeri) - Yastıqlar: 2 ədəd hədiyyə - Rəng seçimi: mümkündür (parça/ton müxtəlifliyi) - Çatdırılma: mərkəz...
  • Kod: 3947 Künc divan – La Mini - Ölçülər: 260 × 160 sm - Mexanizm
    Kod: 3947 Künc divan – La Mini - Ölçülər: 260 × 160 sm - Mexanizm

    399 AZN

    Divanlar

    Kod: 3947 Künc divan – La Mini - Ölçülər: 260 × 160 sm - Mexanizm

    Kod: 3947 Künc divan – La Mini - Ölçülər: 260 × 160 sm - Mexanizm: açılan, bazalı (əlavə saxlama yeri) - Yastıqlar: 2 ədəd hədiyyə - Rəng seçimi: mümkündür - Çatdırılma: Bakı şəhəri mərkəzi ünvanl...
  • Künc Divan – 318×225 sm - Mexanizm: Açılan, bazalı (yataq funksiyalı
    Künc Divan – 318×225 sm - Mexanizm: Açılan, bazalı (yataq funksiyalı

    799 AZN

    Divanlar

    Künc Divan – 318×225 sm - Mexanizm: Açılan, bazalı (yataq funksiyalı

    Künc Divan – 318×225 sm - Mexanizm: Açılan, bazalı (yataq funksiyalı və alt hissə saxlama üçün) - Yastıqlar: Hədiyyə - Rəng seçimi: Mümkündür (müxtəlif parça/rəng variantları) - Çatdırılma: Mərkəz...