Giriş•Qeydiyyat
+994 50 788 22 xx
3 AZN
26 dəq əvvəl onlayn idi

4 AZN
Azərbaycan dili
Məhsul: “Azərbaycanca dil – buraxılış imtahanına hazırlıq (rus
Məhsul: “Azərbaycanca dil – buraxılış imtahanına hazırlıq (rus sektoru)” dərsliyi Müəlliflər: Şömil Sadiq, Nizami Hüseynov Nəşr: II nəşr, “Hədəf” nəşrləri Səviyyə: IX–XI siniflər Məzmun: ...
2 AZN
Azərbaycan dili
“Azərbaycan dili – Abituriyentlər üçün vəsait” (XII nəşr). 5-11 sinif
“Azərbaycan dili – Abituriyentlər üçün vəsait” (XII nəşr). 5-11 sinif kitabı.
13 AZN
Azərbaycan dili
Azərbaycan dili 8-ci sinif, 2024 il, Pulsuz çatdırılma
3ü birlikde 13azn hec işlənməmişdir
Razılaşma yolu ilə
Azərbaycan dili
Məhsul: Azərbaycan dili üzrə hazırlanma seti – 4 kitab Test toplusu: 5
Məhsul: Azərbaycan dili üzrə hazırlanma seti – 4 kitab Test toplusu: 5 manat Azərbaycan dili kitab: 7 manat Rus bölmə üçün: 7 manat
3 AZN
Azərbaycan dili
Rm 32 sınaq.Azərbaycan dili.İstifadə olunmayıb.Çox səliqəlidir.Azadlıq
Rm 32 sınaq.Azərbaycan dili.İstifadə olunmayıb.Çox səliqəlidir.Azadlıq metrosundan götürə bilərsiniz.
3 AZN
Azərbaycan dili
Azərbaycan dili 6-cı sinif, 2024 il, Pulsuz çatdırılma

14 AZN
Azərbaycan dili
Azərbaycan dili 5-ci sinif
Məhsul: “Azərbaycan Dili – 5-ci siniflər üçün vəsait və tapşırıqlar toplusu” Müəllif: Elnur Manafov Nəşriyyat: Güvən Nəşrləri Nəşr: III nəşr, 2026 Səviyyə: 5-ci sinif Təsvir: - Mövzu izahları: 5-c...
4 AZN
Azərbaycan dili
Azərbaycan dili 11-ci sinif, 2010 il, Pulsuz çatdırılma
Məhsul: “Azərbaycan dili” dərs vəsaiti (V–XI sinif)
5 AZN
Azərbaycan dili
Azərbaycan dili – Mətn Toplusu (IX sinif)
Azərbaycan dili – Mətn Toplusu (IX sinif)
8 AZN
Azərbaycan dili
Məhsul: “Azərbaycan Dili” – Şamil Sadiq, Elxan Nəcəfov, Arif Əsədov
Məhsul: “Azərbaycan Dili” – Şamil Sadiq, Elxan Nəcəfov, Arif Əsədov Nəşr: ən son dəyişikliklərlə yeni nəşr (XVIII nəşr işarəsi) Təyinat: V–XI siniflər üçün universal vəsait ( 2025 ci il)
4 AZN
Azərbaycan dili
Məhsul: “Azərbaycan Dili” kitabı (Şamil Sadiq, Elxan Nəcəfov, Arif
Məhsul: “Azərbaycan Dili” kitabı (Şamil Sadiq, Elxan Nəcəfov, Arif Əsədov) - Nəşr: “Ən son dəyişikliklərlə yeni nəşr”, XVI nəşr - Səviyyə: V–XI siniflər üçün - Təyinat: Abituriyentlər, müəllimlər, ...
8 AZN
Azərbaycan dili
Məhsul: “Azərbaycan Dili – Tapşırıqlar Toplusu” (IX sinif) Müəlliflər
Məhsul: “Azərbaycan Dili – Tapşırıqlar Toplusu” (IX sinif) Müəlliflər: Tuncay Nadirov, Azər Abdullayev Nəşriyyat: RM Nəşriyyatı 🟥🟥 Zəhmət olmasa yalnız whatsapp dan əlaqə saxlayın. Kitab tamamilə ...
5 AZN
Azərbaycan dili
Məhsul: “Azərbaycan dili” dərs vəsaiti (V–XI sinif) Müəlliflər: Şamil
Məhsul: “Azərbaycan dili” dərs vəsaiti (V–XI sinif) Müəlliflər: Şamil Sadiq, Elxan Nəcəfov, Arif Əsədov Nəşr: XV nəşr, “Ən son dəyişikliklərlə yeni nəşr” qeydli Xüsusiyyətlər: - Bütün mövzular...
5 AZN
Azərbaycan dili
Azərbaycan dili 5-ci sinif
Məhsul: Azərbaycan dili test toplusu (orta məktəb və abituriyentlər üçün) Təsvir: - Kitab Azərbaycan dili fənninə aid çoxsaylı test tapşırıqlarından ibarətdir. İstifadə edlib - İkinici əldir
2 AZN
Azərbaycan dili
Azərbaycan dili 5-ci sinif
Məhsul: “Azərbaycan dili” dərs vəsaiti (V–XI sinif) Müəlliflər: Şamil Sadiq, Elxan Nəcəfov, Arif Əsədov Nəşr: Hədəf Nəşrləri, XV nəşr ISBN: 978-163-999-037-5 Xüsusiyyətlər: - V–XI siniflər üçün ta...
3 AZN
Azərbaycan dili
1 ədəd 9-cu sinif Azərbaycan dili kitabı. Vəziyyəti əladır. Qiyməti 3
1 ədəd 9-cu sinif Azərbaycan dili kitabı. Vəziyyəti əladır. Qiyməti 3 azn
6 AZN
Azərbaycan dili
AD YAZILMIYIB AÇILMIYIB TƏP TƏZƏDİR BƏRDƏDƏDIR Məhsul: “Azərbaycan
AD YAZILMIYIB AÇILMIYIB TƏP TƏZƏDİR BƏRDƏDƏDIR Məhsul: “Azərbaycan dili” hazırlıq vəsaiti (V–XI sinif)
50 AZN
Azərbaycan dili
Azərbaycan dili 8-ci sinif, 2023 il, Ünvandan götürmə
Kitablar satılır kim istəsə 2.3 manat endirimlə qiymətləri yazılıb üstündə hamısı 66 manat eliyir endirimdən 50 manat
7 AZN
Azərbaycan dili
111 Mətn - RM nəşriyyatı. Yeni nəşrlə içi eynidir. İçi təmiz və
111 Mətn - RM nəşriyyatı. Yeni nəşrlə içi eynidir. İçi təmiz və səliqəlidir. Mətnlər DİM üçün tərtib olunub. Səhifədə digər dərs kitabları mövcuddur