ASUS USB-C AC Adapter (Model: ADP-65DHE) - Giriş: 100–240V ~ 50/60Hz
Şamaxı
ASUS USB-C AC Adapter (Model: ADP-65DHE)
- Giriş: 100–240V ~ 50/60Hz, 1.7A
- Çıxış profilləri (USB Power Delivery):
- 5V ⎓ 3A
- 9V ⎓ 3A
- 12V ⎓ 3A
- 15V ⎓ 3A
- 20V ⎓ 3.25A
- Maksimal güc: 65W