Biznes üçün

GirişQeydiyyat

  • 2
  • 0

+994 51 570 77 xx

Yaxşı əllərə

Sanqaçal

Ev pişiyi – sevimli, mehriban və oynaq

- Növ: ev pişiyi (qısa tüklü)erkek8 ayliq
- Rəng: ağ bədən, baş və beldə tünd-boz/təkəcik zolaqlar, çəhrayı burun, bir pəncəsində tünd ləkə
- Gözlər: yaşıl
- Xüsusiyyətlər: sakit və mehriban.

Yaradılma vaxtı: 05.07.2026
Yenilənmə tarixi: 05.07.2026
ID 114332675

Dostlarla paylaş

Razılaşma yolu ilə

+994 51 570 77 xx

Oxşarlara baxın

  • Van, Dişi, Yaxşı əllərə, Ünvandan götürmə
    Van, Dişi, Yaxşı əllərə, Ünvandan götürmə
      VIP

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Van, Dişi, Yaxşı əllərə, Ünvandan götürmə

    Белая кошка — 3 месяца, девочка. Мать и отец — ванские кошки (турецкий ван). Ласковая, игривая, активная. Приучена к лотку. Глаза разного цвета. Трёхцветная кошка — 1 год, девочка. Отец — ванский к...
  • Benqal, Erkək
    Benqal, Erkək
      VIP
    250 AZN

    200 AZN

    Pişiklər

    Benqal, Erkək

    SUPER bengal satiram.Sekillerine bax.Erkekdi.10 ayliqdi.tel055 3848200
  • Fars, Erkək, Dişi, Ünvandan götürmə, Ödənişli çatdırılma
    Fars, Erkək, Dişi, Ünvandan götürmə, Ödənişli çatdırılma
      VIP
    250 AZN

    200 AZN

    Pişiklər

    Fars, Erkək, Dişi, Ünvandan götürmə, Ödənişli çatdırılma

    Pers exicot cinsinə aid bala pişiklər 5 dene bala var - Cins: Persian (yastı burunlu, dəyirmi baş, qısa pəncə və sıx tüklü quruluş) - Rənglər: - Krem–ağ–boz qarışıq (particolor/harlequin tipli l...
  • Dişi, Yaxşı əllərə
    Dişi, Yaxşı əllərə
    180 AZN

    100 AZN

    Pişiklər

    Dişi, Yaxşı əllərə

    Ev pişiyi – qısa tüklü, boz-qəhvəyi tünd zolaqlı tüklər, qarın və sinə hissəsi açıq krem rəngində. Üzündə açıq tonlu “maska”, qəhvəyi-çəhrayı burun, iri dik qulaqlar. Yumşaq, sıx tüklü quyruq, pənc...
  • Yaxşı əllərə
    Yaxşı əllərə

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Yaxşı əllərə

    Ev pişiyi – zolaqlı-boz rəngli, ağ sinə və pəncələr,erkek pulsuzdu xəstəliyi yoxdur sadəcə yuva axyarılır - Yumşaq, qısa tüklü, zərif naxışlı kürk - Şirin çəhrayı burun, iri badamvari gözlər - Uzun...
  • Yaxşı əllərə
    Yaxşı əllərə

    200 AZN

    Pişiklər

    Yaxşı əllərə

    Black-gold sinsilla. 4 ayliq erkekdir. 3 yasli oglum evde pisiyi incitdiyi ucun satiram. Cox agilli, canayaxindir. Premium yemeklerle cox yaxsi baxmiwiq. Her bir baximini vaxtli vaxtinda etdirmiwik...
  • Yaxşı əllərə
    Yaxşı əllərə

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Yaxşı əllərə

    Ev pişiyi – ağ və boz naxışlı - Cinsi: ev pişiyi (qısa tüklü) - Rəngi: ağ gövdə, baş və qulaq hissələrində boz ləkələr - Göz rəngi: açıq, parlaq - Xüsusiyyətlər: mehriban, insanla ünsiyyətə açıq, ...
  • Yaxşı əllərə
    Yaxşı əllərə

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Yaxşı əllərə

    - Məhsul: Ev pişiyi (balaca) Təcili Sahiblendirilir 2 ay yarımlıq di - Rəng: Ağ tüklü, baş və quyruq hissəsində boz naxışlar - Cins: Qısatüklü yerli - Xüsusiyyətlər:ev pişiyir qum tərbiyəsi var (Ə...
  • Van, Dişi, Yaxşı əllərə, Ünvandan götürmə
    Van, Dişi, Yaxşı əllərə, Ünvandan götürmə
      VIP

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Van, Dişi, Yaxşı əllərə, Ünvandan götürmə

    Белая кошка — 3 месяца, девочка. Мать и отец — ванские кошки (турецкий ван). Ласковая, игривая, активная. Приучена к лотку. Глаза разного цвета. Трёхцветная кошка — 1 год, девочка. Отец — ванский к...
  • Erkək, Yaxşı əllərə, Ödənişli çatdırılma
    Erkək, Yaxşı əllərə, Ödənişli çatdırılma

    1 AZN

    Pişiklər

    Erkək, Yaxşı əllərə, Ödənişli çatdırılma

    Sevimli pişik balası – boz-qara zolaqlı, ağ sinə və pəncəli. Orta uzunluqda, yumşaq tüklü kürk; iri qulaqlar, yaşıl-boz gözlər. Aktiv və mehriban xasiyyətli, qucağı sevir, ev şəraitinə uyğun. Quş t...
  • Yaxşı əllərə
    Yaxşı əllərə

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Yaxşı əllərə

    Məhsul: Ev pişiyi balası - Rəng: ağ-sarı (ağ əsas, bel və baş nahiyəsində sarı ləkələr) - Tük tipi: yumşaq, orta uzunluqda, qalın - Qulaqlar: dik, tükcüklü - Gözlər: tünd çalar - Burun: açıq çəhra...
  • Yaxşı əllərə
    Yaxşı əllərə
      VIP

    20 AZN

    Pişiklər

    Yaxşı əllərə

    Qara balaca pişik balaları – mehriban və oyunbaz dostlar Çox şirin, təmiz Qara Pişik balaları sahibləndirilir! 🐾 - Rəng: tünd qara (bəzi yerlərdə yüngül tüylü kölgələr) - Cins: ev pişiyi (qısatüylü...
  • Yaxşı əllərə
    Yaxşı əllərə

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Yaxşı əllərə

    Pulsuz sahibləndirmə – mehriban və canayaxın pişik balası - Rəng: ağ, baş və qulaq hissəsində boz naxışlar - Cins: ev pişiyi (qısa tüklü) - Xarakter: çox şirin, mehriban, insanlarla ünsiyyətcil - ...
  • Yaxşı əllərə
    Yaxşı əllərə

    150 AZN

    Pişiklər

    Yaxşı əllərə

    Sevimli balaca pişiklər( 2 bala pişikdi 1 ayliqdi şekilleri ayriliqda atilir) - Cins: schottis fold (təkəbbürlü zolaqlı tabby naxışlı) - Rəng: boz-qəhvəyi zolaqlar, qar kimi ağ sinə, qarın və pənc...
  • Ev pişiyi – krem/ağ rəngli, qısa tüklü, iri ifadəli gözlər
    Ev pişiyi – krem/ağ rəngli, qısa tüklü, iri ifadəli gözlər

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Ev pişiyi – krem/ağ rəngli, qısa tüklü, iri ifadəli gözlər

    Ev pişiyi – krem/ağ rəngli, qısa tüklü, iri ifadəli gözlər. Xüsusiyyətlər: - Yumşaq, sıx və parlaq qısa tüklər – az tökülür, gündəlik daramaya rahat uyğunlaşır. - Ağ sinə, pəncələr və qarın; kürək...
  • Erkək, Yaxşı əllərə
    Erkək, Yaxşı əllərə

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Erkək, Yaxşı əllərə

    3 ayliq pişik balasi sahiblendirilir. Sadece mesuliyetli şexslere. Ağ-krem rəng çalarlarında gözəl balaca pişik balası. - Qısa, yumşaq tüklü, qulaqlarının və quyruğunun ucları krem tonludur. - Şi...
  • Dişi, Yaxşı əllərə, Ünvandan götürmə
    Dişi, Yaxşı əllərə, Ünvandan götürmə
    50 AZN

    25 AZN

    Pişiklər

    Dişi, Yaxşı əllərə, Ünvandan götürmə

    Köç ilə bağlı təcili satılır!!!! Boz tüklü, qısa tüklü ,qarışıq cins pişikdir. - Rəng: tam boz (monoxrom), balaca ağ işarəsiz - Göz rəngi: sarı - Qulaqlar: düz və orta ölçülü - Quyruq: tüklü, qısa...
  • Erkək, Yaxşı əllərə
    Erkək, Yaxşı əllərə

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Erkək, Yaxşı əllərə

    Домашний котенок, мальчик, 2 месяца, очень красивый, очень активнй и игривый, бесплатно в добрые руки.
  • Dişi, Erkək, Yaxşı əllərə
    Dişi, Erkək, Yaxşı əllərə

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Dişi, Erkək, Yaxşı əllərə

    Sevimli balaca pişik – qara-ağ rəngdə, böyük ifadəli gözlər, çəhrayı burun və bal pəncələr. Üzü simmetrik ağ xəttli, bədəni ağ üzərində qara ləkəli, quyruğu tünd rəngdədir. Ev mühitinə uyğun, sakit...
  • Tabbi, Erkək, Yaxşı əllərə, Pulsuz çatdırılma
    Tabbi, Erkək, Yaxşı əllərə, Pulsuz çatdırılma

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Tabbi, Erkək, Yaxşı əllərə, Pulsuz çatdırılma

    Ev pişiyi – balaca, zolaqlı (tabby) bala, oğlan. Bütün peyvəndləri vurulub, sağlam və mehriban bir baladır. Qum təlimi var və quru yem yeyir. Məlumat : Göz əməliyyatı uğurla keçib. Hazırd...
  • Yaxşı əllərə
    Yaxşı əllərə

    Razılaşma yolu ilə

    Pişiklər

    Yaxşı əllərə

    Ev pişiyi – boz-ağ rəngli, qısa tüklü, iri ifadəli gözlər. Şirin mimikaları və oyunbaz davranışı ilə ev şəraitinə çox uyğun. Xüsusiyyətlər: - Rəng: gümüşü-boz tabby naxışlı, sinə və pəncələrdə ta...