
- VIP
4 000 AZN
Yataq dəsti
Endirim olundu 🛑🛑Yataq dəsti satılır 4000₼. Çox baha alınıb. İstifadə
Endirim olundu 🛑🛑Yataq dəsti satılır 4000₼..Çox baha alınıb..İstifadə olunmayıb..Ünvan Xətai..1113..Fatimə990Giriş•Qeydiyyat
+994 70 760 90 xx
Komplekt:
Çarpayı növü:
Çatdırılma:
Yataq dəsti – 1.60 m x 2.00 m
- Təbii ağac teksturalı karkas, yumşaq başlıq hissəsi
- Komplekt: çarpayı + 2 ədəd tumba
- Matras hədiyyə
- Quraşdırılma hədiyyə
- Çatdırılma pulsuz
- Qiymət: 259 ₼
Yataq otaqları üçün funksional və estetik həll. Rahat başlıq, dayanıqlı konstruksiya, geniş ölçü. Dizaynı müasir interyerlərlə uyğunlaşır.
259 AZN
18 saat əvvəl onlayn idi
Mesajların 92%-nə cavab verir Adətən 1 saat ərzində

4 000 AZN
Yataq dəsti
Endirim olundu 🛑🛑Yataq dəsti satılır 4000₼. Çox baha alınıb. İstifadə
Endirim olundu 🛑🛑Yataq dəsti satılır 4000₼..Çox baha alınıb..İstifadə olunmayıb..Ünvan Xətai..1113..Fatimə990
700 AZN
Yataq dəsti
Mebel dəsti – komod güzgü ilə və iki qapılı şkaf - Material: ağac
Mebel dəsti – komod güzgü ilə və iki qapılı şkaf - Material: ağac teksturalı laminat/MDFlam kombinasiya, qəhvəyi tonlar; ön panellərdə parlaq tünd dekor və ağ-krem rəngli fakturalı zolaq - Komod: ...
610 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Azərbaycan, Yeni
Yataq Dəsti – La Mini (Kod: 2072) Tərkibi və ölçülər: - Çarpayı: 1 ədəd, 160 × 200 sm - Dolab: 1 ədəd, 47 × 200 × 120 sm - Tumba: 2 ədəd, 40 × 40 × 50 sm - Tualet masası (trumo): 1 ədəd, 40...
650 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Azərbaycan, Yeni
Yataq otağı dəsti – İNCİ MEBEL Tərkib: - Çarpayı: 1 ədəd, 160×200 sm- Dolab: 1 ədəd, D 47 × H 200 × U 120 sm (bəzi modellərdə U 160 sm qeyd olunub) - Tumba: 2 ədəd, D 40 × H 40 × U 40–50 sm - Trümo...
550 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebeli. 550azn. matras var ortapedik ünvan içeri
Yataq otağı mebeli.. 550azn..matras var ortapedik ünvan içeri meğer(9009) *Tehi E
900 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebel dəsti - Təknəfərlik çarpayı: yumşaq başlıq, başlıq
Yataq otağı mebel dəsti - Təknəfərlik çarpayı: yumşaq başlıq, başlıq hissəsində dekorativ panellər; komplektdə uyğun dizaynda tumbalar. - Dolab: çoxqapılı, güzgülü fasadlar; hər qapıda dekorativ q...
650 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Azərbaycan, Yeni
Yataq otağı dəsti – İNCİ MEBEL Tərkib: - Çarpayı: 1 ədəd, 160×200 sm- Dolab: 1 ədəd, D 47 × H 200 × U 120 sm (bəzi modellərdə U 160 sm qeyd olunub) - Tumba: 2 ədəd, D 40 × H 40 × U 40–50 sm - Trümo...
730 AZN
Yataq dəsti
Bazali yataq desti 730 manat.Mdf matrealinda,masin
Bazali yataq desti 730 manat.Mdf matrealinda,masin boyasiyla.Catdirilma quraşdırılma odenisle.Unvan Emircan.SH
190 AZN
Yataq dəsti
Başlıq: Nure – Yeni mebel dəsti (Termo), çarpayı (matrassız) + tumba +
Başlıq: Nure – Yeni mebel dəsti (Termo), çarpayı (matrassız) + tumba + termo Tərkib: - Çarpayı (matrassız). Minimalist dizayn, ağ rəngdə, möhkəm karkas. - Tumbuçka: 2 çekmecəli, metal tutacaqlı. -...
900 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Termo, 2 tumba, Türkiyə, İşlənmiş
Skaf olculeri: Uzunluq 2.55m Hundurluk 2.15m Derinlik 62 sm Taxt olculeri: Taxt 2.10×1.70m Taxt bashligi 2.17m Uzerinde matrasi var, ve demir karkas var Termo 1.20×45sm Termo 3 siyirmelidir. Ici...
480 AZN
Yataq dəsti
Endirim olundu 🛑🛑Yataq dəsti satılır 480₼. ideal vəziyyətdə. matrası
Endirim olundu 🛑🛑Yataq dəsti satılır 480₼..ideal vəziyyətdə..matrası var.Ünvan Əhmədli (neopal)..9958..Fatimə99 E
900 AZN
Yataq dəsti
Qiymət 900azn(matrassiz) Çox keyfiyyətli ela veziyyetde yataq otağı
Qiymət 900azn(matrassiz) Çox keyfiyyətli ela veziyyetde yataq otağı mebeli birbaşa Türkiyədən sifarişlə gəlib. 1il yarımin mebelidir. Ünvan Xırdalan kod8869(Lx)
200 AZN
Yataq dəsti
Yeni kimidir, qırığı qopuğu yoxdur. Mebelimizi yenilədiyimiz üçün
Yeni kimidir, qırığı qopuğu yoxdur. Mebelimizi yenilədiyimiz üçün təcili satılır❗️❗️❗️ Ölçülər Böyük şifoner H 2m Dərinlik 60cm U1.8m Trümo H1.6m U1.35 dərinlik35cm Tumba H55cm U55cm dərinlik37c...
140 AZN
Yataq dəsti
2 təknəfərlik çarpayı, Dolab, Komod, 2 tumba, İşlənmiş
.wekilde qoydugum dolabin qiymetidir.dolab ideal veziyyetdedir. Kamotnan tumbicka ve krovati istesez goturede bilersiz goturmeyede.qiymete daxildir .tumbickasinin ve kamotun uzdukleri qopub.bele i...
550 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebeli. 550azn. matras var ortapedik ünvan içeri
Yataq otağı mebeli.. 550azn..matras var ortapedik ünvan içeri meğer(9009) *Tehi
370 AZN
Yataq dəsti
Dest 370₼ Ela veziyyetde .Yataq bazalidir .Tek tek yataq 140₼ Dolab
Dest 370₼ Ela veziyyetde .Yataq bazalidir .Tek tek yataq 140₼ Dolab 250₼ .Unvan Sumqayit &Rumi E
1 000 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebel dəsti - Dəst tərkibi: ikitərəfli sürgülü qapılı
Yataq otağı mebel dəsti - Dəst tərkibi: ikitərəfli sürgülü qapılı qarderob, iki tumbalı iki nəfərlik çarpayı (başlıqla). - Dizayn: ağ və qızılı dekor elementləri ilə klassik-modern üslub. Çarpayı ...
850 AZN
Yataq dəsti
*ZB* *YATAQ DESTI* *850 AZN* Taxtın bazası da var matrasıda yeni
*ZB* *YATAQ DESTI* *850 AZN* Taxtın bazası da var matrasıda yeni dəyişilib ortopedikdir Ünvan Yasamal 2 E
500 AZN
Yataq dəsti
*ZB* *YATAQ DESTI* QİYMET *500 AZN* çox az işlənib unvan Heydər Əliyev
*ZB* *YATAQ DESTI* QİYMET *500 AZN* çox az işlənib unvan Heydər Əliyev prospekti
5 500 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti. 5500azn.yenidir istifadə edilməyib. Turk istehsalı
Yataq desti. 5500azn.yenidir istifadə edilməyib... Turk istehsalı.. Karqo ile 19000azn alinib... Ünvan babek*Tehi
650 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Komod, Termo, Türkiyə, İşlənmiş
Zərif qonaq otağı mebel dəsti - Rəng və material: Açıq boz, yumşaq məxmər teksturalı parça; qızılı dekor xətləri və fitinqlər. - Dəst tərkibi: • 1 ədəd geniş üçnəfərlik divan – dərin oturacaq, k...
620 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti 620₼. Matrası var.Ünvan Xırdalan. 2237. Fatimə99 E
Yataq dəsti 620₼..Matrası var.Ünvan Xırdalan..2237..Fatimə99 E
349 AZN
Yataq dəsti
Ağ rəngdə yataq otağı dəsti - Çarpayı: 90 x 200 sm ölçü, sadə və
Ağ rəngdə yataq otağı dəsti - Çarpayı: 90 x 200 sm ölçü, sadə və möhkəm konstruksiya, başlıq hissəsi yastı tikiş detallı. Ölçü qeyd: 90 sm x 2 m. - Matras hədiyyə. - Dolab: 2 qapılı, mərkəzdə güzg...
670 AZN
Yataq dəsti
✅Yataq desti 670 manat.Catdirilma qurasdirilma odenisle.Olcu dolab E
✅Yataq desti 670 manat.Catdirilma qurasdirilma odenisle.Olcu dolab E 190/H 215/D 50.Unvan Bakixanov*afa E
1 650 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebeli Belarusiya istehsalı 1650azn. Yenidir.Qurulub evdə
Yataq otağı mebeli Belarusiya istehsalı 1650azn. Yenidir.Qurulub evdə yaşayış olmadığı ucun istifadə olunmayıb. Çox keyfiyyətli təmiz taxta baha alınmış mebeldir. Ünvan Ecemi kod7706(Lx)
550 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti. 550azn. yaxsi veziyyetde. Matras var ünvan
Yataq desti.. 550azn..yaxsi veziyyetde.. Matras var ünvan razin(7949)*Tehi E
600 AZN
Yataq dəsti
Endirim ‼️‼️Yataq desti ela veziyyetde 600₼ satilir .Unvan Yasamal
Endirim ‼️‼️Yataq desti ela veziyyetde 600₼ satilir .Unvan Yasamal &Rumi E
710 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Azərbaycan, Yeni
LA MINI yataq dəsti — Kod: 2066 Komplektin tərkibi: - Çarpayı: 1 ədəd, 160 × 200 sm - Dolab: 1 ədəd, D 47 × H 200 × E 160 sm - Tumba: 2 ədəd, D 40 × H 40 × E 50 sm - Komod: 1 ədəd, D 40 × H 100 ...
900 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti 900₼ .Masin boyasiyla .Ela veziyyetde .Matras ortopetikdi
Yataq desti 900₼ .Masin boyasiyla .Ela veziyyetde .Matras ortopetikdi .Unvan Xirdalan &Rumi E
3 000 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, İşlənmiş
Qiymət dest 3000azn. Yataq otagi Saloglu 6500 e alinib kecen il avqustda. Ideal vəziyyətdə taxt matrasla və bazalı ünvan Novxanı kod0097(Lx)
250 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebel dəsti - Korpus materialı: taxta teksturalı
Yataq otağı mebel dəsti - Korpus materialı: taxta teksturalı laminat/MDFlam görünüşlü, isti qəhvəyi tonlarda - Dəst tərkibi: - İki nəfərlik çarpayı: yumşaq, bej rəngli başlıqla; möhkəm taxta karka...
350 AZN
Yataq dəsti
Təcili dest 350azn Yataq otağı mebeli yaxsi veziyyetde. Matras
Təcili dest 350azn Yataq otağı mebeli yaxsi veziyyetde. Matras uzerindedir. ünvan Qarayev kod2173(Lx)
40 AZN
Yataq dəsti
Ev günlik verlir şəhərin merkezi tarqovuda
ev günlik verlir şəhərin merkezi tarqovuda.
370 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti 370₼. Matrası var.Ünvan Xırdalan. 2237. Fatimə99 E
Yataq dəsti 370₼..Matrası var.Ünvan Xırdalan..2237..Fatimə99 E
200 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, İşlənmiş
Yataq otağı desti təcili satilir 200 manat taxt dolab iki tunba Hövsan&AF(9589)
500 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti – çarpayı, döşək və tumba - Ölçü: təxmini 160x200 sm
Yataq dəsti – çarpayı, döşək və tumba - Ölçü: təxmini 160x200 sm ikinəfərlik çarpayı - Karkas: ağ-açıq palıd tonlarında MDF/LDSP korpus, tünd taxta rəngli hündür ayaqlar (havanın dövr etməsi və tə...
850 AZN
Yataq dəsti
*ZB* *YATAQ DESTI* *850 AZN* Taxtın bazası da var matrasıda yeni
*ZB* *YATAQ DESTI* *850 AZN* Taxtın bazası da var matrasıda yeni dəyişilib ortopedikdir Ünvan Yasamal 2
879 AZN
Yataq dəsti
*879₼ Yataq MEBELİ təcili satılır‼️* *ÇATDIRILMA QURAŞDIRILMA
*879₼ Yataq MEBELİ təcili satılır‼️* *ÇATDIRILMA QURAŞDIRILMA HƏDİYYƏ🎁* Başqa modellerdə var Dolab Olculeri En. ,,,, 2m Hudurluk. ,,,, 2.20 sm Derınlık. ,,,,, 53 sm pufik yoxdu Ünvan: Bineqedi ...
700 AZN
Yataq dəsti
Mebel dəsti – komod güzgü ilə və iki qapılı şkaf - Material: ağac
Mebel dəsti – komod güzgü ilə və iki qapılı şkaf - Material: ağac teksturalı laminat/MDFlam kombinasiya, qəhvəyi tonlar; ön panellərdə parlaq tünd dekor və ağ-krem rəngli fakturalı zolaq - Komod: ...
690 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Yeni
Yataq otağı dəsti – Hazır fabrik istehsalı Komplekt: - Yataq çarpayısı (başlıqla) - 2 ədəd tumba - 3 qapılı qarderob (güzgülü bölmə və alt çekmecələr) - Güzgülü komod (bir neçə çekməce) Rəng və d...
610 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Azərbaycan, Yeni
Yataq Dəsti – La Mini (Kod: 2072) Tərkibi və ölçülər: - Çarpayı: 1 ədəd, 160 × 200 sm - Dolab: 1 ədəd, 47 × 200 × 120 sm - Tumba: 2 ədəd, 40 × 40 × 50 sm - Tualet masası (trumo): 1 ədəd, 40...
300 AZN
Yataq dəsti
✅ENDIRIM edildi yatag Desti 300 AZN.matras daxildi Kocle bağlı
✅ENDIRIM edildi yatag Desti 300 AZN.matras daxildi Kocle bağlı cixmalidi Unvan nesimi bazarı AFA 1982 E
650 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Rusiya, Yeni
Yataq Dəsti Komplekt: - 2 qapılı, güzgülü şkaf - 200×160 ölçüdə taxt (başlıqla) - Tumba (yataq yanı) - Tualet stolüstü güzgü ilə və taburet Ölçülər: - Dolab: 200×120×47 sm - Taxt çarpayı: 200×16...
900 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, İşlənmiş
Yataq desti 900₼ .Masin boyasiyla .Ela veziyyetde .Matras ortopetikdi .Unvan Xirdalan &Rumi
759 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Yeni
Yatağ dəsti
850 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı dəsti - Rəng: açıq krem, qızılı dekor xətləri ilə -
Yataq otağı dəsti - Rəng: açıq krem, qızılı dekor xətləri ilə - Komplekt: - 6 qapılı qarderob: tam ölçülü güzgülü qapı, asılqan və rəf bölmələri - Geniş çarpayı başlıqla (krem parça/qundaq panellə...
650 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti ela vəziyyətdədir problemsiz 650 azn catdrlma quraşdırılma
Yataq desti ela vəziyyətdədir problemsiz 650 azn catdrlma quraşdırılma pulsuzdur esi 💫
710 AZN
Yataq dəsti
2 təknəfərlik çarpayı, Dolab, Komod, Termo, Azərbaycan, Yeni
🇦🇿 🛏️ Yataq Dəsti — 710 AZN (Matras Hədiyyə!) 🚚❗1 GÜN ƏRZİNDƏ TƏHVİL VERİLİR ! Ölçülər (Hündürlük × En × Dərinlik): Taxt: 160 × 200 sm (+ matras) Dolab: 200 × 160 × 47 sm Termo: 180 × 80 × 4...
650 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebel dəsti – 650 ₼ Dəst tərkibi: - Çarpayı (başlıqla) -
Yataq otağı mebel dəsti – 650 ₼ Dəst tərkibi: - Çarpayı (başlıqla) - 2 ədəd tumba - Paltar şkafı (üç qapılı, orta qapı güzgülü) - Paltar komodu - Güzgü (komod üstü) Dizayn və material: - Açar-bəy...
1 250 AZN
Yataq dəsti
Ayla91 Yataq Dəsti – 1250 manat Komplekt: - 6 qapılı geniş şkaf: orta
Ayla91 Yataq Dəsti – 1250 manat Komplekt: - 6 qapılı geniş şkaf: orta hissə güzgülü, dekorativ qızılı işləmələr, alt hissədə çekmecələr. - 2 nəfərlik çarpayı: yumşaq kapitone başlıq, qızılı orname...