Məhsul: FIRMAN SPG6500E2 benzinli generator Xüsusiyyətlər: - Model
Xırdalan
Məhsul: FIRMAN SPG6500E2 benzinli generator
Xüsusiyyətlər:
- Model: SPG6500E2 (Gasoline Generator)
- Güc çıxışı: 6.5 kVA sinfinə aid model (etiket “6500” seriyası)
- Gərginlik göstəricisi və idarəetmə paneli üzərində voltmetr
- Çıxışlar: 2 ədəd 230V AC priz (mavi), DC çıxış (12V) üçün qutu işarələri
- Mühafizə karkası: möhkəm metal çərçivə, daşıma üçün yan tutacaqlar
- Yanacaq: benzin
- Panel üzərində mühərrik açarları, qoruyucular və göstəricilər
- ATS yazılı yanacaq qapağı hissəsi (üst qapaqda)
- Soyutma: hava ilə
- Tətbiq sahələri: ev, ofis, mağaza, tikinti sahəsi, bağ evi və fövqəladə hallarda elektrik təminatı
Qeyd:
- Şəkillərdə naqil bağlantıları, akkumulyator yuvası və idarəetmə elementləri aydın görünür.
- Portativ karkas sayəsində daşınması asandır.
Yaradılma vaxtı: 15.12.2025
Yenilənmə tarixi: 15.12.2025
ID 72522758
Dostlarla paylaş
700 AZN
+994 70 525 05 xx
Oxşarlara baxın
  • Satış, Yeni, Dizel, Generator, Pulsuz çatdırılma, Kredit yoxdur
      VIP
    4 000 AZN
    Generatorlar
    TalSan Power 12000SE “Super Silent” dizel generator. generator avtomatikdir. avtomatika sistemi datacom 105 kart vasitəsi ilə idarə olunur. - Gərginlik: 220V, 1 faza - Tezlik: 50 Hz - Güc: nominal ...
      VIP
    4 200 AZN
    Generatorlar
    Talsan Power 16000SE – Super Silent Dizel generator. Generator tam avtomatikdir. avtomatik sistem Datacom 105 idarəedici ilə idarə olunur. - Güc: 12 kVA nominal, 13 kVA maksimal - Gərginlik: 220 V,...
  • Satış, İşlənmiş, Benzin, Generator
    450 AZN
    Benzinlə işləyən portativ generator Xüsusiyyətlər: - Hava ilə soyudulan benzin mühərriki - Ön panel: 2 ədəd 220V çıxış (mavi rozetkalar), açar/stop düyməsi, voltmetrə bənzər göstərici, avtomat qor...