
2 AZN
İngilis dili
İngilis dili 2-ci sinif
İngilis dili dərslikləri dəsti 2 сI sinif satilib Hər biri 3 azn , səhifələri təmizdir - Nəşriyyat: Prosveshcheniye - Müəlliflər: L. N. Vereshchagina, T. A. Pritykina; L. N. Vereshchagina, O. V....Giriş•Qeydiyyat
+994 51 663 56 xx
Xırdalan
Sinif:
Dil öyrənənlər üçün kitab dəsti
Tərkib:
- Praktik İngilis Dili Kursu, 2-ci kurs (Владос) – nümunələr, mətnlər və məşqlərlə.
- “Учебник английского языка” (N.A. Bonk, G.A. Kotiy, N.A. Lukyanova) – qrammatika izahları, söz ehtiyatı və tapşırıqlar.
- “Английский для детей” (Valentina Скультэ) – uşaqlar üçün rəngli illüstrasiyalarla sözlər, oxu və sadə qrammatika.
- “Лестница. Учебник‑книга по русскому языку. Начинаем изучать русский” (M.N. Аникина) – rus dilinə başlamaq üçün addım-addım izahlar, məşqlər.
Xüsusiyyətlər:
- İngilis və rus dilləri üzrə müxtəlif səviyyələr: uşaqlar, başlanğıc və orta.
- Qrammatika izahları, lüğət, dialoqlar və praktiki tapşırıqlar.
- Özünüidarə olunan öyrənmə və ya müəllimlə dərslər üçün uyğun komplekt.
12 AZN
10 AZN
Son onlayn tarixi: 18.10.26
Mesajların 80%-nə cavab verir Adətən bir neçə gün ərzində

2 AZN
İngilis dili
İngilis dili 2-ci sinif
İngilis dili dərslikləri dəsti 2 сI sinif satilib Hər biri 3 azn , səhifələri təmizdir - Nəşriyyat: Prosveshcheniye - Müəlliflər: L. N. Vereshchagina, T. A. Pritykina; L. N. Vereshchagina, O. V....
20 AZN
İngilis dili
Məhsul: İngilis dili dərsliyi dəsti Təsvir: - Müəlliflər: N.A. Bonk
Məhsul: İngilis dili dərsliyi dəsti Təsvir: - Müəlliflər: N.A. Bonk, N.A. Lukyanova (bəzi nüsxələrdə G.A. Kotiy, L.G. Damiçeva qeyd olunub) - Dil: Rus və Azərbaycan dillərində nəşrlər mövcuddur - ...
5 AZN
İngilis dili
Məhsul: “Учебник английского языка. Часть 1” – N.A. Бонк, Г.А. Котий
Məhsul: “Учебник английского языка. Часть 1” – N.A. Бонк, Г.А. Котий, Н.А. Лукьянова Təsvir: - Rus dilində nəşr olunmuş klassik Ingilis dili dərsliyi, 1-ci hissə. - Müəlliflər: N.A. Bonk, G.A. Kot...
10 AZN
İngilis dili
İngilis dili 9-cu sinif, Ödənişli çatdırılma
Yenidir deyə bu qiymətədir. Rus dilində ingilis dili dərsliyi, təp-təzə,1-ci hissə. Müəlliflər: N. A. Bonk, G. A. Kotiy, N. A. Lukyanova. - Üz qabığında “NEW” qeydinin olduğu yenilənmiş nəşr dizayn...
10 AZN
İngilis dili
İngilis dili 2-ci sinif
Məhsul: “English” dərsliklər toplusu Təsvir: - Sovet dövrü “Prosveshcheniye/Просвещение” nəşriyyatı tərəfindən çap olunmuş “English” seriyası. - Müəlliflər: I.N. Vereshchagina, O.V. Afanasyeva, L....
4 AZN
İngilis dili
İngilis dili 11-ci sinif, 2021 il, Ödənişli çatdırılma
Məhsul: Rus dilində iki dərs vəsaiti paketi 1) “Для изучающих английский язык” – Solmaz Mərdankızı - İngilis dilinin öyrənilməsi üçün tədris vəsaiti - Rus dilində izahlarla - Qrammatika, lüğət və ...
6 AZN
İngilis dili
Məhsul: “İngilis dili dərsliyi 1” – N.A. Bonk, Q.A. Kotiý, N.A
Məhsul: “İngilis dili dərsliyi 1” – N.A. Bonk, Q.A. Kotiý, N.A. Lukyanova - Dil: Azərbaycan dili (dərslik üzərində “İngilis dili dərsliyi”) - Nəşr: “Düzəliş edilmiş yeni nəşr” - Cild: Sərt üzlü (ha...
2 AZN
İngilis dili
İngilis dili 8-ci sinif, 2010 il, Ödənişli çatdırılma
İngilis dili üzrə dərslik və bədii kitablar toplusu Məzmun (şəkillərdə göstərilən nümunələr): - Dərslik və iş dəftərləri: New Headway (Elementary, Intermediate, Workbook), English Student’s Book (...
6 AZN
İngilis dili
Məhsul: “İngilis dili dərsliyi”, 1-ci hissə Müəlliflər: N.A. Bonk
Məhsul: “İngilis dili dərsliyi”, 1-ci hissə Müəlliflər: N.A. Bonk, Q.A. Kotiy, N.A. Lukyanova Nəşr: “Düzəliş edilmiş yeni nəşr” (üz qabığında göstərilib) Dil: Azərbaycan dili (tədris dilində iza...
Razılaşma yolu ilə
İngilis dili
İngilis dili 6-cı sinif
Dərslik və iş dəftərləri dəsti - İngilis dili: “English” və “English Reader” seriyası (II, III, IV səviyyələri). Müəlliflər: İ.V. Vereshagina, T.A. Pritykina (və həm‑müəlliflər). Rəngli və klassik...
3 AZN
İngilis dili
Məhsul: İngilis dili üzrə kitablar dəsti Tərkib: - English II –
Məhsul: İngilis dili üzrə kitablar dəsti Tərkib: - English II – dərslik (I.N. Vereshchagina, T.A. Pritykina, Prosveshcheniye Publishers) - English II Workbook – iş dəftəri (I.N. Vereshchagina, T.A...
10 AZN
İngilis dili
İngilis və rus dili üzrə dərs vəsaitləri dəsti Tərkib: - “Məktəblinin
İngilis və rus dili üzrə dərs vəsaitləri dəsti Tərkib: - “Məktəblinin stolüstü kitabı: İngilis dili qaydalar 1–4” – əsas qrammatika mövzuları (zamanlar, əvəzliklər, artikllər, predloglar, qeyri‑mü...
3 AZN
İngilis dili
İngilis dili üzrə 3 kitablıq dəst - Uşaqlar üçün İngilis Dili –
İngilis dili üzrə 3 kitablıq dəst - Uşaqlar üçün İngilis Dili – Valentina Skulte. Azərbaycan dilində izahlı metodika, başlanğıc səviyyə üçün tapşırıqlar və oyunvari məşqlər. - İngilis Dili Qrammat...
25 AZN
İngilis dili
Easy English dərs materialları dəsti - İngilis dili öyrənənlər üçün
Easy English dərs materialları dəsti - İngilis dili öyrənənlər üçün “Easy English” jurnal/məşq toplusu - 4 böyük arxiv qovluğu (ring binder) – üz qabığında London (Big Ben) təsvirli - Daxildə nömr...
Razılaşma yolu ilə
İngilis dili
Dərs və hazırlıq üçün kitab dəsti - 1001 Questions and Answers on
Dərs və hazırlıq üçün kitab dəsti - 1001 Questions and Answers on English Grammar (2 ədəd) – ingilis dilinin qrammatikasını sual-cavab formatında izah edir, 7000 Words bölməsi, audio dəstək üçün Q...
6 AZN
İngilis dili
İngilis dili 1-ci sinif
Məhsul: “Учебник Английского Языка – 1” (Rus dilində ingilis dili dərsliyi) Təsvir: - Rus dilində hazırlanmış ingilis dili öyrənmə kitabı, “1” səviyyəsi/1-ci hissə. - Qrafika və hərf nümunələri il...
5 AZN
İngilis dili
İngilis dili 11-ci sinif, Pulsuz çatdırılma
İngilis dili öyrənmə materialları və köməkçi ədəbiyyat dəsti 33 ədəd disk. 45 ədəd kitab. Məzmun: - New Cutting Edge (Elementary və digər səviyyələr) – Student’s Book, Workbook və audio CD-lər - ...
9 AZN
İngilis dili
İngilis dili 11-ci sinif
Məhsul: İngilis dili üzrə 2 dərs vəsaiti dəsti 1) “İngilis Dili – Grammar & Vocabulary” (Nərgiz R. Nəcəf, “NN” nəşrləri, 11-ci nəşr, Bakı 2025) - Sadə dildə qrammatika bölmələri - Mövzular üzrə iz...
5 AZN
İngilis dili
Məhsul: İngilis dili dərsliyi, 1-ci hissə (2 nüsxə)Biri 5 azn
Məhsul: İngilis dili dərsliyi, 1-ci hissə (2 nüsxə)Biri 5 azn Müəlliflər: N.A. Bonk, G.A. Kotiy, N.A. Lukyanova Dil: Rus dili əsasında ingilis dili öyrənmə Məzmun: - İngilis əlifbası və tələffüz q...
4 AZN
İngilis dili
Məktəb və ingilis dili üzrə dərslik/toplular paketi Paketə daxildir
Məktəb və ingilis dili üzrə dərslik/toplular paketi Paketə daxildir: - Dövlət İmtahan Mərkəzinin 6, 7 və 8-ci siniflər üçün dərslikləri və qiymətləndirmə tapşırıqları: • English 6, English 7, En...