Samsung UE40D5003BW model nömrəli LED televizor təklif olunur. Bu televizor 100-240V ~ 50/60Hz cərəyanla işləyir və 100W gücə malikdir. Cihaz Sloveniya Respublikasında istehsal edilib və 2011-ci ilin iyun ayında buraxılıb.
Əsas Xüsusiyyətlər:
* Model: Samsung UE40D5003BW
* Növ: LED televizor
* Enerji təchizatı: 100-240V ~ 50/60Hz
* Güc istehlakı: 100W
* İstehsal tarixi: 2011-ci il iyun
* İstehsal yeri: Sloveniya Respublikası
* Seriya nömrəsi: ZBZWS315188002028
* IP Reytinq: IP20
* Təhlükəsizlik sinfi: II sinif avadanlıq
Yaradılma vaxtı: 08.01.2026
Yenilənmə tarixi: 08.01.2026
ID 81198370
Dostlarla paylaş
200 AZN
+994 51 571 10 xx
Oxşarlara baxın
  • İşlənmiş Televizor LG LCD 24" Ünvandan götürmə
      VIP
    70 AZN
    Televizorlar
  • Televizor Samsung LCD 40" FHD (1920x1080)
    20 AZN
    Televizorlar