
- VIP
4 000 AZN
Yataq dəsti
Endirim olundu 🛑🛑Yataq dəsti satılır 4000₼. Çox baha alınıb. İstifadə
Endirim olundu 🛑🛑Yataq dəsti satılır 4000₼..Çox baha alınıb..İstifadə olunmayıb..Ünvan Xətai..1113..Fatimə990Giriş•Qeydiyyat

+994 50 641 38 xx
Digah
Vəziyyəti:
Komplekt:
Çarpayı növü:
İstehsal ölkəsi:
Kredit:
Zəmanət:
Çatdırılma:
Yataq otağı mebel dəsti – Şook Endirim!
Dəst tərkibi:
- Yumşaq başlıqlı iki nəfərlik çarpayı (matras hədiyyə)
- 3 qapılı, güzgülü paltar şkafı: asılqan bölməsi, rəf və bölmələr
- Komod güzgü ilə
- 2 ədəd tumba (yataq yanı)
Dizayn və material:
- Zərif boz rəng, qızılı detallar
- Müasir, minimal xətlər
- Rahat tutacaqlar, stabil ayaqlar
Uyğunluq:
- Müasir interyerlər üçün tam dəst koordinasiyalı görünüş
- Geniş saxlama imkanı ilə funksional planlama
Xüsusi qeyd:
- Matras hədiyyə
- Rayonlara çatdırılma var
- Qiymət: 760₼
760 AZN

Son onlayn tarixi: 17.09.26
Mesajların 27%-nə cavab verir Adətən gün ərzində

4 000 AZN
Yataq dəsti
Endirim olundu 🛑🛑Yataq dəsti satılır 4000₼. Çox baha alınıb. İstifadə
Endirim olundu 🛑🛑Yataq dəsti satılır 4000₼..Çox baha alınıb..İstifadə olunmayıb..Ünvan Xətai..1113..Fatimə990
1 000 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebel dəsti - Dəst tərkibi: ikitərəfli sürgülü qapılı
Yataq otağı mebel dəsti - Dəst tərkibi: ikitərəfli sürgülü qapılı qarderob, iki tumbalı iki nəfərlik çarpayı (başlıqla). - Dizayn: ağ və qızılı dekor elementləri ilə klassik-modern üslub. Çarpayı ...
650 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebel dəsti – 650 ₼ Dəst tərkibi: - Çarpayı (başlıqla) -
Yataq otağı mebel dəsti – 650 ₼ Dəst tərkibi: - Çarpayı (başlıqla) - 2 ədəd tumba - Paltar şkafı (üç qapılı, orta qapı güzgülü) - Paltar komodu - Güzgü (komod üstü) Dizayn və material: - Açar-bəy...
130 AZN
Yataq dəsti
Sadəcə taxt satılır 130 aze. mənzil kirayədə olub indi özüm köçdüyüm
Sadəcə taxt satılır 130 aze. mənzil kirayədə olub indi özüm köçdüyüm üçün yenilərin apariram. yaxşı vəziyyətdədir . son qiymət 130 aze. ünvan Xirdalan granmartin binasi
290 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti 290₼. Termosu yoxdur. Ünvan Məhəmmədli. 7778. Fatimə99
Yataq dəsti 290₼..Termosu yoxdur..Ünvan Məhəmmədli..7778...Fatimə99
600 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti 600azn. Tecili satilir. Unvan Bineqedi (sm)
Yataq desti 600azn. Tecili satilir. Unvan Bineqedi (sm)
700 AZN
Yataq dəsti
Mebel dəsti – komod güzgü ilə və iki qapılı şkaf - Material: ağac
Mebel dəsti – komod güzgü ilə və iki qapılı şkaf - Material: ağac teksturalı laminat/MDFlam kombinasiya, qəhvəyi tonlar; ön panellərdə parlaq tünd dekor və ağ-krem rəngli fakturalı zolaq - Komod: ...
997 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebeli ✨ Bodrum yataq dəsti ikinəfərlik Rahat, Funksional
Yataq otağı mebeli ✨ Bodrum yataq dəsti ikinəfərlik Rahat, Funksional və Müasir! Bu dəst sadəliyi və rahatlığı ilə seçilir. Modern və minimalist görünüş, keyfiyyətli materiallar və gündəlik istifa...
650 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı dəsti – Kupe dolablı Tərkib: - Taxt çarpayı - 2 ədəd
Yataq otağı dəsti – Kupe dolablı Tərkib: - Taxt çarpayı - 2 ədəd tumba - 2 siyirməli kupe dolab Xüsusiyyətlər: - Zamansız dizayn, ağ rəngli modern üslub - Geniş tutumlu sürgülü (kupe) dolab, iki ...
710 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Azərbaycan, Yeni
LA MINI yataq dəsti — Kod: 2066 Komplektin tərkibi: - Çarpayı: 1 ədəd, 160 × 200 sm - Dolab: 1 ədəd, D 47 × H 200 × E 160 sm - Tumba: 2 ədəd, D 40 × H 40 × E 50 sm - Komod: 1 ədəd, D 40 × H 100 × ...
690 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Yeni
Yataq otağı dəsti – Hazır fabrik istehsalı Komplekt: - Yataq çarpayısı (başlıqla) - 2 ədəd tumba - 3 qapılı qarderob (güzgülü bölmə və alt çekmecələr) - Güzgülü komod (bir neçə çekməce) Rəng və d...
330 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti satılır 330 azn Tek carpayı ile şkaf satilir. Şkafın içi
Yataq desti satılır 330 azn Tek carpayı ile şkaf satilir. Şkafın içi cox genişdi Carpayı bazalıdı Ehmedlı(Yağmur💫 dilek
1 559 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Yeni
Yataq otağı mebeli Badam ✨ Badam yataq dəsti ikinəfərlik - Rahat, Funksional və Müasir! Bu dəst sadəliyi və rahatlığı ilə seçilir. Modern və minimalist görünüş, keyfiyyətli materiallar və gündəlik...
499 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Rusiya, Yeni
Yataq otağı mebeli Orman ✨Orman yataq seti ikinəfərlik - Rahat, Funksional və Müasir! Bu dəst sadəliyi və rahatlığı ilə seçilir. Modern və minimalist görünüş, keyfiyyətli materiallar və gündəlik i...
2 200 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti satılır 2200₼. ideal vəziyyətdə. matrası var. ünvan
Yataq dəsti satılır 2200₼..ideal vəziyyətdə..matrası var..ünvan Yasamal..Fatimə99
1 400 AZN
Yataq dəsti
*Vitrin malı**Yataq dəsti satılır çatdırılma quraşdırılma daxil
*Vitrin malı**Yataq dəsti satılır çatdırılma quraşdırılma daxil 1400₼..karkazı matrası var.Ünvan Xırdalan..Fatimə99
1 582 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Yeni
Yataq otağı mebeli ✨ Elegance yataq dəsti ikinəfərlik - Rahat, Funksional və Müasir! Modern və minimalist görünüş, keyfiyyətli materiallar və incə detallar dəstə elegantlıq qatır. Tamamilə yeni mə...
1 100 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, İşlənmiş
Mebel dəsti – Yataq otağı üçün modern komplekt Tərkib: - Yumşaq başlıqlı iki nəfərlik çarpayı (parça üzlü, neytral rəngdə). - 2 ədəd eyni dizaynda tumba (yan çəkməcələr, qara tutacaqlar). - Asma m...
600 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti. Satılır 600 azn. Bazalıdır matras verilir. 2 ədəd
Yataq dəsti. Satılır 600 azn. Bazalıdır , matras verilir. 2 ədəd tumbasıda mövcuddur. İdeal vəziyyətdədir. Ünvan Yasamal parkının yanı(SemaG)
1 275 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebeli Yataq dəsti cütnəfərlik✨ Kartanesi yataq dəsti
Yataq otağı mebeli Yataq dəsti cütnəfərlik✨ Kartanesi yataq dəsti ikinəfərlik - Rahat, Funksional və Müasir! Bu dəst sadəliyi və rahatlığı ilə seçilir. Modern və minimalist görünüş, keyfiyyətli ma...
230 AZN
Yataq dəsti
Taxt dəsti – 2 tumbayla birlikdə. • Başlıq: Qızılı rəngdə, yumşaq
Taxt dəsti – 2 tumbayla birlikdə. • Başlıq: Qızılı rəngdə, yumşaq döşəməli, düyməli kapitone işləməli dekorativ böyük başlıq • Taxt karkası: açıq krem rəngli, möhkəm konstruksiya • Ölçü: ikinəfə...
300 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti 300 azn, italiya istehsalidir.Xetai ( 08) SN
Yataq desti 300 azn, italiya istehsalidir.Xetai ( 08) SN
170 AZN
Yataq dəsti
Ağ rəngli yataq otağı dəsti – şkafdolab. - Şkaf: 2 qapılı ancaq
Ağ rəngli yataq otağı dəsti – şkaf ,dolab. - Şkaf: 2 qapılı ancaq asılqanlı. en 1m hündürlük 240sm - Material: MDF - Uyğun sahələr: yataq/uşaq otağı, tələbə otağı, minimalist və müasir interyerl...
290 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Rusiya, Yeni
Yataq dəsti – müasir dizayn, yumşaq başlıq və funksional baza - Ölçü: təxmini 160x200 sm (şəkillərdə iki nəfərlik). - Başlıq: vertikal kanallı, kvadrat panellərlə kombinə edilmiş, yumşaq dolğulu v...
350 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, İşlənmiş
Yataq dəsti satılır 350₼..dolab yoxdu..Ünvan Sabunçu..8540..Fatimə99
610 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Azərbaycan, Yeni
Yataq Dəsti – La Mini (Kod: 2072) Tərkibi və ölçülər: - Çarpayı: 1 ədəd, 160 × 200 sm - Dolab: 1 ədəd, 47 × 200 × 120 sm - Tumba: 2 ədəd, 40 × 40 × 50 sm - Tualet masası (trumo): 1 ədəd, 40 ×...
2 500 AZN
Yataq dəsti
Alinib islenməyib Köcuruk deye satiram Ciddi olan əlaqə saxlasin
Alinib islenməyib Köcuruk deye satiram Ciddi olan əlaqə saxlasin
710 AZN
Yataq dəsti
2 təknəfərlik çarpayı, Dolab, Komod, Termo, Azərbaycan, Yeni
🇦🇿 🛏️ Yataq Dəsti — 710 AZN (Matras Hədiyyə!) 🚚❗1 GÜN ƏRZİNDƏ TƏHVİL VERİLİR ! Ölçülər (Hündürlük × En × Dərinlik): Taxt: 160 × 200 sm (+ matras) Dolab: 200 × 160 × 47 sm Termo: 180 × 80 × 4...
500 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti satılır 500₼. Matrası var.Ünvan Neftçi
Yataq dəsti satılır 500₼..Matrası var.Ünvan Neftçi residence..5757..Fatimə99
670 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti 670 manat.Catdirilma qurasdirilma odenisle.Olcu dolab E
Yataq desti 670 manat.Catdirilma qurasdirilma odenisle.Olcu dolab E 190/H 215/D 50.Unvan Bakixanov Nəzrin
1 500 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti 1500₼ .Dest ela veziyyetdedi .Unvan Merdekan &Rumi
Yataq desti 1500₼ .Dest ela veziyyetdedi .Unvan Merdekan &Rumi
650 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Azərbaycan, Yeni
Yataq otağı mebel dəstləri – İnci Mebel dəstlərin tərkibi və ölçülər: - Çarpayı: 1 ədəd, 160×200 sm - Dolab: 1 ədəd, D 47 × H 200 × U 120/160 sm (modeldən asılı olaraq) - Tumba: 2 ədəd, D 40 × H 40...
Razılaşma yolu ilə
Yataq dəsti
Mebel dəsti – ikinəfərlik çarpayı və döşək - Ölçü: təxmini 160x200 sm
Mebel dəsti – ikinəfərlik çarpayı və döşək - Ölçü: təxmini 160x200 sm (vizualdan çıxarılan standart ikinəfərlik ölçü) - Karkas: taxta konstruksiya, sabit və möhkəm quruluş - Çarpayı bazası: yumşaq...
1 500 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti 1500₼ .Dest ela veziyyetdedi .Unvan Merdekan &Rumi
Yataq desti 1500₼ .Dest ela veziyyetdedi .Unvan Merdekan &Rumi
879 AZN
Yataq dəsti
*879₼ Yataq MEBELİ təcili satılır‼️* *ÇATDIRILMA QURAŞDIRILMA
*879₼ Yataq MEBELİ təcili satılır‼️* *ÇATDIRILMA QURAŞDIRILMA HƏDİYYƏ🎁* Başqa modellerdə var Dolab Olculeri En. ,,,, 2m Hudurluk. ,,,, 2.20 sm Derınlık. ,,,,, 53 sm pufik yoxdu Ünvan: Bineqedi ...
650 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Azərbaycan, Yeni
Yataq otağı dəsti – İNCİ MEBEL Tərkib: - Çarpayı: 1 ədəd, 160×200 sm- Dolab: 1 ədəd, D 47 × H 200 × U 120 sm (bəzi modellərdə U 160 sm qeyd olunub) - Tumba: 2 ədəd, D 40 × H 40 × U 40–50 sm - Trümo...
1 000 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebel dəsti - Dəst tərkibi: ikitərəfli sürgülü qapılı
Yataq otağı mebel dəsti - Dəst tərkibi: ikitərəfli sürgülü qapılı qarderob, iki tumbalı iki nəfərlik çarpayı (başlıqla). - Dizayn: ağ və qızılı dekor elementləri ilə klassik-modern üslub. Çarpayı ...
500 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti 500 manat .Unvan Savalan.SH
Yataq desti 500 manat .Unvan Savalan.SH
759 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Yeni
Yatağ dəsti
3 000 AZN
Yataq dəsti
МЕБЕЛЬ ИЗ ДЕРЕВА Материал: • чистая сосна с утолщением • полуматовый
МЕБЕЛЬ ИЗ ДЕРЕВА Материал: • чистая сосна с утолщением • полуматовый лак • античные петли и ручки • выдвижные ящики выходят полностью • заезжает робот пылесос В наличии: • Два 2-ух дверных шкафа...
1 100 AZN
Yataq dəsti
Genc yataq desti. 1100azn. fabrik istehsali. Embawoodan alinib
Genc yataq desti.. 1100azn..fabrik istehsali.. Embawoodan alinib.. İstifade edilmeyib.. Ortapedik matras.. Ünvan genclik (2021)*Tehi
1 145 AZN
Yataq dəsti
Təknəfərlik çarpayı, Dolab, Yeni
Gənc yataq otağı mebeli Mylife ✨ Mylife gənc dəsti təknəfərlik - Rahat, Funksional və Müasir! Gənc otaqları üçün xüsusi dizayn olunmuş bu dəst həm rahatlığı, həm də funksionallığı ilə seçilir. Müa...
760 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Komod, Rusiya, Yeni
Yataq dəsti – 760 AZN Tərkibi və ölçülər: - Taxt: 200×160 sm - Dolab: 200×160×47 sm (güzgülü) - Tumba: 45×40 sm - Termo (komod/termo): 120×150×40 sm Üstünlüklər: - Matras hədiyyə - Şəhər daxili ç...
550 AZN
Yataq dəsti
Embavood yataq dəsti 550₼. İdeal vəziyyətdə. matrası var.Ünvan
Embavood yataq dəsti 550₼..İdeal vəziyyətdə..matrası var.Ünvan əcəmi..7758..Fatimə99
850 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı dəsti - Rəng: açıq krem, qızılı dekor xətləri ilə -
Yataq otağı dəsti - Rəng: açıq krem, qızılı dekor xətləri ilə - Komplekt: - 6 qapılı qarderob: tam ölçülü güzgülü qapı, asılqan və rəf bölmələri - Geniş çarpayı başlıqla (krem parça/qundaq panellə...
670 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti 670 manat.Catdirilma qurasdirilma odenisle.Olcu dolab E
Yataq desti 670 manat.Catdirilma qurasdirilma odenisle.Olcu dolab E 190/H 215/D 50.Unvan Bakixanov
800 AZN
Yataq dəsti
Ortapedik matrasli yataq desdi 800 azn.Taxdin alti baza
Ortapedik matrasli yataq desdi 800 azn.Taxdin alti baza formasindadir.Dolabin olcusu 2.7 hundurluk 2.80 eni..Taxd 180sm.Unvan Ceyranbatan (Gülü)
150 AZN
Yataq dəsti
2 eded carpayi,biri 150 azn. Damla firmasinindir. Matrasi var bazasi
2 eded carpayi,biri 150 azn. Damla firmasinindir. Matrasi var bazasi yoxdur. Unvan Buzovna. k6575~SD
40 AZN
Yataq dəsti
Ev günlik verlir şəhərin merkezi tarqovuda
ev günlik verlir şəhərin merkezi tarqovuda.