
- VIP
759 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Yeni
Yatağ dəsti ........Giriş•Qeydiyyat
+994 70 883 08 xx
Komplekt:
Çarpayı növü:
Klassik zərif üslubda yataq otağı dəsti.
Dəst məzmunu:
- Yumşaq başlıqlı iki nəfərlik çarpayı (ortopedik döşək üçün uyğun ölçüdə), baza bölməsi ilə.
- İki qapılı sürgülü şkaf: bir qapısı tam boy güzgülü, daxilində asılqan bölməsi və rəflər.
- İki ədəd tumbi: yuxarıdan dekorativ çərçivəli, qapaqlı və çekmecəli.
Xüsusiyyətlər:
- Krem/ivory rəng palitrası, qızılı dekor xəttləri.
- Zərif relyefli başlıq və oyma formalı ayaqlar.
- Otaqla vizual uyğunluq yaradan güzgülü səthlər, məkanı geniş göstərir.
- Davamlı materiallar, hamar səthlər, asan təmizlənmə.
- Müasir minimalizm və klassikanın kombinasiyası, neytral tonlu interyerlərə rahat uyğunlaşır.
Yataq otağınızı tamamlamaq üçün estetika, funksionallıq və saxlama həcmini bir arada təqdim edən harmonik dəst.
Razılaşma yolu ilə
Son onlayn tarixi: 13.08.26
Mesajların 65%-nə cavab verir Adətən gün ərzində

759 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Yeni
Yatağ dəsti ........
650 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Azərbaycan, Yeni
Yataq otağı dəsti – İNCİ MEBEL Tərkib: - Çarpayı: 1 ədəd, 160×200 sm- Dolab: 1 ədəd, D 47 × H 200 × U 120 sm (bəzi modellərdə U 160 sm qeyd olunub) - Tumba: 2 ədəd, D 40 × H 40 × U 40–50 sm - Trümo...
1 000 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebel dəsti - Dəst tərkibi: ikitərəfli sürgülü qapılı
Yataq otağı mebel dəsti - Dəst tərkibi: ikitərəfli sürgülü qapılı qarderob, iki tumbalı iki nəfərlik çarpayı (başlıqla). - Dizayn: ağ və qızılı dekor elementləri ilə klassik-modern üslub. Çarpayı ...
849 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı dəsti – müasir klassik dizayn, boz-qızılı detallarla. Dəst
Yataq otağı dəsti – müasir klassik dizayn, boz-qızılı detallarla. Dəst tərkibi: - Yumşaq başlıqlı iki nəfərlik çarpayı - 4 qapılı, güzgülü qarderob (daxili bölmələr: asılqan yerleri, rəflər, yuxarı...
710 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Azərbaycan, Yeni
LA MINI yataq dəsti — Kod: 2066 Komplektin tərkibi: - Çarpayı: 1 ədəd, 160 × 200 sm - Dolab: 1 ədəd, D 47 × H 200 × E 160 sm - Tumba: 2 ədəd, D 40 × H 40 × E 50 sm - Komod: 1 ədəd, D 40 × H 10...
450 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, Tumba, İşlənmiş
Yataq dəsti satılır 450₼..Matrası var.Ünvan Gəncə pr..7056..Fatimə99
279 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, Tumba, İşlənmiş
*279₼ YATAQ mebeli :-TƏCİLİ SATILIR*‼️ Termo yoxdu yaxşı vəziyyətdə Ünvan:-yasamal 8080 9696 Zeyno♥️
Razılaşma yolu ilə
Yataq dəsti
Yataq otağı dəsti – klassik-modern üslub, açıq krem/ağ ağac teksturası
Yataq otağı dəsti – klassik-modern üslub, açıq krem/ağ ağac teksturası və tünd vurğular Dəst tərkibi: - Çarpayı: iki nəfərlik, yumşaq başlıq paneli; alt hissədə geniş bazalı saxlama bölməsi (qaldı...
550 AZN
Yataq dəsti
Ruminya istehsali Valentin yataq desti 550₼ satilir .Hec bir öroblemi
Ruminya istehsali Valentin yataq desti 550₼ satilir .Hec bir öroblemi yoxdur .Temiz agacdi .Unvan Yasamal
550 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı dəsti – klassik taxta dizayn Komplektə daxildir: - Geniş
Yataq otağı dəsti – klassik taxta dizayn Komplektə daxildir: - Geniş 6 qapılı qarderob (2 ədəd tam boy güzgülü orta qapılar, asılqan və rəf bölmələri) - 2 ədəd tumba (hər birində 2 çekmece) - Viza...
7 000 AZN
Yataq dəsti
Ruminya istehsali LL yataq desti .7000₼ satilir .Nebel ela
Ruminya istehsali LL yataq desti .7000₼ satilir .Nebel ela veziyyetdedi .Sandigcasida var .Unvan Sebayl ray
600 AZN
Yataq dəsti
Endirim ‼️‼️Merinosdan yataq desti 600₼ Ela veziyyetde .Unvan Ehmedli
Endirim ‼️‼️Merinosdan yataq desti 600₼ Ela veziyyetde .Unvan Ehmedli &Rumi
1 700 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti. Satılır 1700 azn. Ortopedik matrasla biryerdə. Ünvan
Yataq dəsti. Satılır 1700 azn. Ortopedik matrasla biryerdə. Ünvan Şüvəlan (SemaG)
849 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı dəsti – modern dizayn, qızılı detallarla Dəst tərkibi: -
Yataq otağı dəsti – modern dizayn, qızılı detallarla Dəst tərkibi: - Çarpayı (2x2 ölçü) - 6 qapılı qarderob – güzgülü orta bölmə, geyim asılqanı, üst rəflər və geniş alt rəflər - Tualet masası güz...
649 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Komod, 2 tumba, Azərbaycan, Yeni
🔥OdaTacMobilya Yataq dəsti 🔥 Əziz OdaTacMobilya izləyiciləri.OdaTacMobilya 2026 ci ilin Yeni Fürsətləri İlə Yaxınlaşır.🌟🌟💥OdaTacMobilyada Yataq. Dəstləri,Dolablar,Mətbəx Mebelləri,Dəhliz Dolabları...
2 200 AZN
Yataq dəsti
Yataq desdi satılır 2200 azn Unvan bineqedi(Gulu)
Yataq desdi satılır 2200 azn Unvan bineqedi(Gulu)
450 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti Tecili evden cixmalidir Qiymet 450 azn Unvan :Razin 4744*
Yataq desti Tecili evden cixmalidir Qiymet 450 azn Unvan :Razin 4744* Deniz
450 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti satılır 450₼. Matrası var.Ünvan Gəncə pr. 7056. Fatimə99
Yataq dəsti satılır 450₼..Matrası var.Ünvan Gəncə pr..7056..Fatimə99
499 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Rusiya, Yeni
Yataq otağı mebeli Orman ✨Orman yataq seti ikinəfərlik - Rahat, Funksional və Müasir! Bu dəst sadəliyi və rahatlığı ilə seçilir. Modern və minimalist görünüş, keyfiyyətli materiallar və gündəlik i...
849 AZN
Yataq dəsti
Ağ rəngdə müasir yataq dəsti Komplektin tərkibi: - 4 qapılı qarderob
Ağ rəngdə müasir yataq dəsti Komplektin tərkibi: - 4 qapılı qarderob (güzgülü panellər, asılqan və rəf bölmələri) - Çarpayı (ağ karkas, yumşaq başlıq) - 2 ədəd tumba (çəkməcəli) - Güzgülü komod (3...
759 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Yeni
Yatağ dəsti ........
3 500 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Türkiyə, Yeni
Yataq otağı dəsti – modern klassik üslub, qəhvəyi rəng və qızılı detallar Yeni alınıb, köçlə bağlı satılır. 7 aydır alınıb 8500 azn ə. Dəst tərkibi: - Geniş ikinəfərlik çarpayı: hündür, yumşaq ba...
300 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, İşlənmiş
Geniş iki nəfərlik yataq dəsti , dəst halında satılır, kupe-dolab və güzgülü-termo da qiymətə daxildir ( hazırda sökülüb , təcili satıllr , tam işlək vəziyyətdədəir) - Yataq çərçivəsi: tünd rəngli...
60 AZN
Yataq dəsti
Krafat TƏZƏ Kravatlar✔ Hazirlari Var✔ Rəng Seçimi
Krafat TƏZƏ Kravatlar✔ Hazirlari Var✔ Rəng Seçimi Var❤️🤍🖤💛💜💙💚♥️🖤🧡💙💚💜💚💙❤️🖤🤍💚🖤💛♥️💙🤍 Vhatsappa Yaza Bilərsiz Şəkilləri Ataq Çatdrilma Var✔ Münasib Qymetə. 1iL Zəmanət verilir✔ 1 neferlik 60manat olc...
650 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Rusiya, Yeni
Yataq otağı mebel dəstləri – Yeni sifarişlə Ucuz yataq dəstləri Sərfəli yataq dəstləri Yataq dəsti endirim Yataq dəsti kampaniyası Kreditlə yataq mebeli Yataq dəsti sifarişi Modern yataq də...
600 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti 600azn. Tecili satilir. Unvan Bineqedi (sm)
Yataq desti 600azn. Tecili satilir. Unvan Bineqedi (sm)
610 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Azərbaycan, Yeni
Yataq Dəsti – La Mini (Kod: 2072) Tərkibi və ölçülər: - Çarpayı: 1 ədəd, 160 × 200 sm - Dolab: 1 ədəd, 47 × 200 × 120 sm - Tumba: 2 ədəd, 40 × 40 × 50 sm - Tualet masası (trumo): 1 ədəd, 4...
700 AZN
Yataq dəsti
Mebel dəsti – komod güzgü ilə və iki qapılı şkaf - Material: ağac
Mebel dəsti – komod güzgü ilə və iki qapılı şkaf - Material: ağac teksturalı laminat/MDFlam kombinasiya, qəhvəyi tonlar; ön panellərdə parlaq tünd dekor və ağ-krem rəngli fakturalı zolaq - Komod: ...
1 000 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı mebel dəsti - Dəst tərkibi: ikitərəfli sürgülü qapılı
Yataq otağı mebel dəsti - Dəst tərkibi: ikitərəfli sürgülü qapılı qarderob, iki tumbalı iki nəfərlik çarpayı (başlıqla). - Dizayn: ağ və qızılı dekor elementləri ilə klassik-modern üslub. Çarpayı ...
900 AZN
Yataq dəsti
Salam hər vaxtınız xeyir Bərdə Rayonunda Yataq dəsti Satılır 2ci əldi
Salam hər vaxtınız xeyir Bərdə Rayonunda Yataq dəsti Satılır 2ci əldi az işlənib ciddi alıcılar yazsın.
650 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti – 650 AZN Komplekt: - Çarpayı (başlıqla) - 2 tumba -
Yataq dəsti – 650 AZN Komplekt: - Çarpayı (başlıqla) - 2 tumba - Güzgülü makiyaj masaslı komod - 3 qapılı şkaf (güzgülü) Xüsusiyyətlər: - Matras hədiyyə - Rəng seçimi var - Şkaf ölçüsü: 200×120×4...
680 AZN
Yataq dəsti
Qaranlıq boz tonlarda müasir yataq otağı mebel dəsti. Kompozisiyada
Qaranlıq boz tonlarda müasir yataq otağı mebel dəsti. Kompozisiyada aşağıdakılar var: - Bazalı çarpayı (şəkildə göstərilib). Qiymət: 680 AZN — “Bazalı çarpayı”. - Üçqapılı şkaf, orta qapıda güzgü, ...
600 AZN
Yataq dəsti
2 təknəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, İşlənmiş
Mebel dəsti – yataq otağı üçün - Yataq çarpayısı: başlıq hissəsi ikirəngli (ağ və tünd) dekorlu, sabit ayaqlıdır. Korpus qəhvəyi tonlarda, künclərdə ağ dekor elementləri. İki tərəfdə uyğun dizaynl...
1 200 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsdi satılır 1200 m.Matrasida var. Çatdırılma,quraşdırma
Yataq dəsdi satılır 1200 m.Matrasida var. Çatdırılma,quraşdırma hədiyyə. Ziya.38 42
2 200 AZN
Yataq dəsti
Endirim edildi‼️yataq dəsti. Satılır 2200 azn. Təcili evdən
Endirim edildi‼️yataq dəsti. Satılır 2200 azn. Təcili evdən çıxmalıdır. Matras verilir. İdeal vəziyyətdədir. Ünvan Binə atçılıq(SemaG)
260 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, 2 tumba, İşlənmiş
Yataq otağı şkafı və tumbaları (çarpayıda çatışmayan hissələr olduğu üçün, üzərində verilir). Gaurtier firmasina məxsus (Fransa istehsalı). Dözümlü, keyfiyyətli mebeldir. Çarpayının bəzi çatışmaya...
650 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Azərbaycan, Yeni
Yataq otağı mebel dəstləri – İnci Mebel dəstlərin tərkibi və ölçülər: - Çarpayı: 1 ədəd, 160×200 sm - Dolab: 1 ədəd, D 47 × H 200 × U 120/160 sm (modeldən asılı olaraq) - Tumba: 2 ədəd, D 40 × H 40...
600 AZN
Yataq dəsti
Yataq desti.qiymet 600 man.matrasla birge.real aliciya endirim
Yataq desti.qiymet 600 man.matrasla birge.real aliciya endirim olacaq.yaxsi veziyyetdedir.unvan Sabunçu Əliyar Əliyev.kod206⚡gnk
1 800 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti. Satılır 1800 azn.Dolabın eni 2,60 hundurluk 2.20, Ici 60
Yataq dəsti. Satılır 1800 azn.Dolabın eni 2,60 hundurluk 2.20, Ici 60 sm Turkiye istehsali VIVA RIVAdan 4600 manata alinib Ünvan Bakixanov qesebesi, Razin (SemaG)
849 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı dəsti – müasir dizayn, boz-qızılı detallarla Dəst
Yataq otağı dəsti – müasir dizayn, boz-qızılı detallarla Dəst tərkibi: - Yumşaq başlıqlı iki nəfərlik çarpayı (LM) - 6 qapılı geniş qarderob: güzgülü orta hissə, asılqan bölmələri, rəflər və yuxar...
1 150 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Yeni
Yataq otağı mebel dəsti Tərkibi: - 2 nəfərlik çarpayı (yüksək, yumşaq başlıq, dekorativ tikişli; taxta fakturalı baza; qara rəngdə dayanıqlı ayaqlar) - 2 ədəd tumba (sürüşmə çekmecəli, metal tutac...
550 AZN
Yataq dəsti
Yataq desdi satılır 550 azn.Unvan bine (Gulu)
Yataq desdi satılır 550 azn.Unvan bine (Gulu)
650 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti – 650 manat. Tərkibi: - Yumşaq başlıqlı, baza tipli
Yataq dəsti – 650 manat. Tərkibi: - Yumşaq başlıqlı, baza tipli çarpayı (liftli əsaslı). - Geniş şkaf – güzgülü ön panellər, dekorativ qızılı elementlər. - Termo və tumbalar yoxdur. Şkaf ölçüləri...
690 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Yeni
Yataq otağı dəsti – Hazır fabrik istehsalı Komplekt: - Yataq çarpayısı (başlıqla) - 2 ədəd tumba - 3 qapılı qarderob (güzgülü bölmə və alt çekmecələr) - Güzgülü komod (bir neçə çekməce) Rəng və d...
850 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, 2 tumba, Türkiyə, İşlənmiş
Yataq otağı dəsti - Rəng: qrafit/qaranlıq boz, qızılı detallar - Üslub: müasir, parlaq fasadlar Dəst tərkibi: - Çarpayı: iri ölçülü, yumru başlıq dekoru və qızılı ayaqlar. (Matrass şəkillərdə var...
500 AZN
Yataq dəsti
İkinəfərlik çarpayı, Dolab, Termo, Tumba, İşlənmiş
Yataq dəsti satılır 500₼..Matrassız..Ünvan Yeni Günəşli..3636.Fatimə99
759 AZN
Yataq dəsti
Yataq dəsti – 759 AZN Tərkib: - Çarpayı - İki tumbочка - Paltar
Yataq dəsti – 759 AZN Tərkib: - Çarpayı - İki tumbочка - Paltar dolabı (güzgülü sürgülü qapılar) - Tualet masası və güzgü - Matras hədiyyə Xüsusiyyətlər: - Rəng seçimi var - Dolab ölçüsü: 200×160...
850 AZN
Yataq dəsti
Yataq otağı dəsti - Çarpayı: Yumşaq başlıqlı, düyməli-kapitonaj
Yataq otağı dəsti - Çarpayı: Yumşaq başlıqlı, düyməli-kapitonaj dizaynlı başlıq (açıq firuzə rəngində), parça üzləməli baza. Geniş ikinəfərlik ölçüdə. - Matras: Çarpayı üzərində tam ölçülü matras....
1 350 AZN
Yataq dəsti
Təcili‼️Yataq dəsti. Satılır 1350 azn. Matrası və bazası var. Dolabın
Təcili‼️Yataq dəsti. Satılır 1350 azn. Matrası və bazası var. Dolabın eni 4m,hündürlük 2,60, dərinlik 75dir. Baha yığılıb. Hazır sökülü haldadır. Real alıcıya endirim olacaq. Ünvan Qaraçuxur (SemaG)
879 AZN
Yataq dəsti
*879₼ Yataq MEBELİ təcili satılır‼️* *ÇATDIRILMA QURAŞDIRILMA
*879₼ Yataq MEBELİ təcili satılır‼️* *ÇATDIRILMA QURAŞDIRILMA HƏDİYYƏ🎁* Başqa modellerdə var Dolab Olculeri En. ,,,, 2m Hudurluk. ,,,, 2.20 sm Derınlık. ,,,,, 53 sm pufik yoxdu Ünvan: Bineqedi ...