Biznes üçün

GirişQeydiyyat

  • 2
  • 0

+994 51 368 64 xx

Mexaniki əlil arabası - Güclü xromlaşdırılmış metal karkas - Yumşaq

Bakı

Mexaniki əlil arabası

- Güclü xromlaşdırılmış metal karkas
- Yumşaq, təmizlənməsi asan vinil oturacaq və arxa hissə
- Yanlarda yastıqlı qol dayaqları
- Bükülə bilən konstruksiya – saxlanma və daşınma üçün rahat
- Böyük arxa təkərlər (əl halqaları ilə) və idarəetməsi asan ön fırlanan təkərlər
- Hündürlüyü tənzimlənən, açılıb-bağlana bilən ayaqaltılar
- Ayaq üçün ayrıca yastıqlı baldır dayaqları
- Ayaqaltılar alüminium rellefli səthlə – sürüşməyə qarşı
- Arxada müşayiətçi üçün itələmə tutacaqları
- Mexaniki əyləclər
- Yan tərəflərdə qoruyucu panellər

Ev içi və çöl istifadəsi üçün uyğundur, reabilitasiya və gündəlik hərəkət ehtiyaclarını komfortla təmin edir.

Yaradılma vaxtı: 30.06.2026
Yenilənmə tarixi: 14.08.2026
ID 73399566

Dostlarla paylaş

Razılaşma yolu ilə

+994 51 368 64 xx

Oxşarlara baxın

  • Mexaniki əlil arabası – icarəyə verilir. - Konstruksiya: möhkəm metal
    Mexaniki əlil arabası – icarəyə verilir. - Konstruksiya: möhkəm metal

    Razılaşma yolu ilə

    Mexaniki əlil arabası – icarəyə verilir. - Konstruksiya: möhkəm metal

    Mexaniki əlil arabası – icarəyə verilir. - Konstruksiya: möhkəm metal çərçivə, mavi rəng. - Oturacaq və arxa hissə: rahat, yumşaq materialdan, təmizlənməsi asan. - Qollar: yastıqlı armrestlər, əla...
  • Funksiyonal keyfiyyətli əl arabası - Möhkəm metal karkas, xrom
    Funksiyonal keyfiyyətli əl arabası - Möhkəm metal karkas, xrom

    Razılaşma yolu ilə

    Funksiyonal keyfiyyətli əl arabası - Möhkəm metal karkas, xrom

    Funksiyonal keyfiyyətli əl arabası - Möhkəm metal karkas, xrom örtüklü konstruksiya - Yumşaq, rahat oturacaq və bel hissəsi - Qaldırıla bilən ayaqaltılar və qolaltılar - Ön dönər təkərlər, arxa bö...
  • Məhsul: Mexaniki əlil arabası - İstifadə sahəsi: hərəkət məhdudiyyəti
    Məhsul: Mexaniki əlil arabası - İstifadə sahəsi: hərəkət məhdudiyyəti

    5 AZN

    Məhsul: Mexaniki əlil arabası - İstifadə sahəsi: hərəkət məhdudiyyəti

    Məhsul: Mexaniki əlil arabası - İstifadə sahəsi: hərəkət məhdudiyyəti olan şəxslərin gündəlik daşınması və rahat hərəkəti - Konstruksiya: xromlaşdırılmış möhkəm metal çərçivə - Oturacaq və arxalıq...
  • Məhsul: Mexaniki əlil arabası - Geniş, rahat oturacaq və dayaqlı bel
    Məhsul: Mexaniki əlil arabası - Geniş, rahat oturacaq və dayaqlı bel

    5 AZN

    Məhsul: Mexaniki əlil arabası - Geniş, rahat oturacaq və dayaqlı bel

    Məhsul: Mexaniki əlil arabası - Geniş, rahat oturacaq və dayaqlı bel hissəsi - Möhkəm metal (polad/alüminium ərintisi) şassi - Böyük arxa təkərlər – istifadəçi tərəfindən asan idarəetmə - Ön tərəf...
  • Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və bel hissəsi: dəri tipli PVC
    Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və bel hissəsi: dəri tipli PVC

    150 AZN

    Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və bel hissəsi: dəri tipli PVC

    Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və bel hissəsi: dəri tipli PVC material, asan silinən, nəmə davamlı - Xrom örtüklü polad karkas: möhkəm və dayanıqlı - Böyük arxa təkərlər və fırlanan ön tək...
  • Mexanik əlil arabası - Çərçivə: dayanıqlı metal konstruksiya, qara
    Mexanik əlil arabası - Çərçivə: dayanıqlı metal konstruksiya, qara

    550 AZN

    Mexanik əlil arabası - Çərçivə: dayanıqlı metal konstruksiya, qara

    Mexanik əlil arabası - Çərçivə: dayanıqlı metal konstruksiya, qara rəng - Oturacaq və arxa hissə: yumuşaq yastıqlı parça örtük, yüksək arxa dayaq - Qol dayaqcıqları: rahat, hər iki tərəfdə - Ayaq ...
  • Mexaniki əlil arabası - Polad çərçivə, möhkəm və dayanıqlı
    Mexaniki əlil arabası - Polad çərçivə, möhkəm və dayanıqlı

    5 AZN

    Mexaniki əlil arabası - Polad çərçivə, möhkəm və dayanıqlı

    Mexaniki əlil arabası - Polad çərçivə, möhkəm və dayanıqlı konstruksiya - Kənardan tutacaqlı, itələmə üçün rahat arxa tutacaqlar - Yumşaq süngərli arxa hissə və oturacaq (suya davamlı örtüklə) - Q...
  • Məhsul: Mexaniki əlil arabası Xüsusiyyətlər: - Yüngül və möhkəm polad
    Məhsul: Mexaniki əlil arabası Xüsusiyyətlər: - Yüngül və möhkəm polad

    180 AZN

    Məhsul: Mexaniki əlil arabası Xüsusiyyətlər: - Yüngül və möhkəm polad

    Məhsul: Mexaniki əlil arabası Xüsusiyyətlər: - Yüngül və möhkəm polad çərçivə - Böyük arxa təkərlər: istifadəçi tərəfindən asan idarəetmə - Fırlanan ön təkərlər: manevr qabiliyyəti yüksək - Yumşaq...
  • Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və arxa hissə: rahatlıq üçün
    Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və arxa hissə: rahatlıq üçün

    5 AZN

    Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və arxa hissə: rahatlıq üçün

    Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və arxa hissə: rahatlıq üçün yumşaq süngərli, nəfəsalan materialla örtülüb. - Möhkəm metal çərçivə: gündəlik istifadəyə uyğun, sabit və dayanıqlı konstruksiy...
  • Manual əlil arabası - Konstruksiya: möhkəm metal çərçivə, xrom
    Manual əlil arabası - Konstruksiya: möhkəm metal çərçivə, xrom

    120 AZN

    Manual əlil arabası - Konstruksiya: möhkəm metal çərçivə, xrom

    Manual əlil arabası - Konstruksiya: möhkəm metal çərçivə, xrom örtüklü borular - Oturacaq və arxa hissə: təmizlənməsi asan, suya davamlı vinil material - Təkərlər: böyük arxa təkərlər (özünü idarə...
  • Mexaniki əlil arabası - Material: möhkəm metal karkas, yüngül
    Mexaniki əlil arabası - Material: möhkəm metal karkas, yüngül

    Razılaşma yolu ilə

    Mexaniki əlil arabası - Material: möhkəm metal karkas, yüngül

    Mexaniki əlil arabası - Material: möhkəm metal karkas, yüngül konstruksiya - Oturacaq və arxalıq: nəfəsalan toxuma/örtük, rahat oturuş üçün geniş ölçülü; təhlükəsizlik kəməri mövcuddur - Qollar: y...
  • Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və yüksək arxa hissə ilə
    Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və yüksək arxa hissə ilə

    5 AZN

    Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və yüksək arxa hissə ilə

    Mexaniki əlil arabası - Geniş oturacaq və yüksək arxa hissə ilə rahatlıq təmin edir - Möhkəm xromlaşdırılmış polad şassi - Böyük arxa təkərlər (itələmə halqaları ilə) – istifadəçi və ya köməkçi tə...
  • Manual əlil arabası – icarə və satış. Xüsusiyyətlər: - Böyük arxa
    Manual əlil arabası – icarə və satış. Xüsusiyyətlər: - Böyük arxa

    5 AZN

    Manual əlil arabası – icarə və satış. Xüsusiyyətlər: - Böyük arxa

    Manual əlil arabası – icarə və satış. Xüsusiyyətlər: - Böyük arxa təkərlər: istifadəçi tərəfindən asan idarəetmə - Ön fırlanan təkərlər: manevr qabiliyyəti yüksək - Yastıqlı qol dayaqları - Tənzim...
  • Mexanik əlil arabası - Geniş, rahat oturacaq və bel dayağı (toxunma
    Mexanik əlil arabası - Geniş, rahat oturacaq və bel dayağı (toxunma

    20 AZN

    Mexanik əlil arabası - Geniş, rahat oturacaq və bel dayağı (toxunma

    Mexanik əlil arabası - Geniş, rahat oturacaq və bel dayağı (toxunma parça), oturacaqda suya davamlı üzlük - Alüminium/metal karkas, yüngül və dayanıqlı - Yana doğru qaldırıla bilən qol dayaqları -...
  • Məhsul: Manual əlil arabası Təsvir: - Konstruksiya: Xrom örtüklü
    Məhsul: Manual əlil arabası Təsvir: - Konstruksiya: Xrom örtüklü

    130 AZN

    Məhsul: Manual əlil arabası Təsvir: - Konstruksiya: Xrom örtüklü

    Məhsul: Manual əlil arabası Təsvir: - Konstruksiya: Xrom örtüklü möhkəm metal çərçivə - Oturacaq və arxalıq: Asan təmizlənən vinil material - Sükan: İti dönmələr üçün ön kiçik fırlanan təkərlər - ...
  • Əlil arabası – satış və icarə - Mexaniki təkərli arabası
    Əlil arabası – satış və icarə - Mexaniki təkərli arabası

    6 AZN

    Əlil arabası – satış və icarə - Mexaniki təkərli arabası

    Əlil arabası – satış və icarə - Mexaniki təkərli arabası, qatlanabilir konstruksiya - Yüngül, dayanıqlı metal çərçivə - Yumşaq oturacaq və arxalıq, təhlükəsizlik kəməri görünür - Hündürlüyü tənzim...
  • Universalmüəyyənləşdirilmiş əlil arabası - Mexaniki tip, böyük arxa
    Universalmüəyyənləşdirilmiş əlil arabası - Mexaniki tip, böyük arxa

    200 AZN

    Universalmüəyyənləşdirilmiş əlil arabası - Mexaniki tip, böyük arxa

    Universalmüəyyənləşdirilmiş əlil arabası - Mexaniki tip, böyük arxa təkərlər və manevr üçün fırlanan ön təkərlər - Xromlaşdırılmış metal karkas, möhkəm və asan təmizlənən - Yumşaq süni dəri oturac...
  • Manual təkərli arabalar – icarə və satış Məhsul haqqında: - Mexaniki
    Manual təkərli arabalar – icarə və satış Məhsul haqqında: - Mexaniki

    5 AZN

    Manual təkərli arabalar – icarə və satış Məhsul haqqında: - Mexaniki

    Manual təkərli arabalar – icarə və satış Məhsul haqqında: - Mexaniki (əl ilə idarə olunan) təkərli araba - Böyük arxa təkərlər: istifadəçi özü idarə edə bilər, asan fırlanma - Kiçik ön təkərlər: m...
  • Mexaniki əlil arabası - Korpus: yüngül və möhkəm metal çərçivə
    Mexaniki əlil arabası - Korpus: yüngül və möhkəm metal çərçivə

    190 AZN

    Mexaniki əlil arabası - Korpus: yüngül və möhkəm metal çərçivə

    Mexaniki əlil arabası - Korpus: yüngül və möhkəm metal çərçivə, qatlanan konstruksiya ilə daşıması və saxlanması rahatdır. - Oturacaq və bel hissəsi: rahat parça örtük, arxalıq tam dayaq verir. - ...
  • İstifadəçi əlil arabası – mexaniki, arxa böyük təkərli model
    İstifadəçi əlil arabası – mexaniki, arxa böyük təkərli model

    5 AZN

    İstifadəçi əlil arabası – mexaniki, arxa böyük təkərli model

    İstifadəçi əlil arabası – mexaniki, arxa böyük təkərli model. Xüsusiyyətlər: - Yüngül xromlu/polad karkas - Toxumalı, təmizlənməsi asan parça oturacaq və arxa hissə - Qaldırılıb-endirilə bilən qol...